تصاویر جدید از آیفون ۱۳ پرو رز گلد

Majin Bu که در زمینه انتشار اطلاعات محصولات معرفی نشده فعالیت می‌کند، در توییتر خود تصویر آیفون ۱۳ پرو را در رنگ رز گلد منتشر کرده است. این تصویر با طرح مهندسی آیفون ۱۳ پرو مکس که تفاوت زیادی با آیفون ۱۳ پرو ندارد، تکمیل شده است و خروجی کار را در بالا مشاهده می‌کنید.

به نظر نمی‌رسد که این نسخه نهایی آیفون ۱۳ پرو باشد. این تصویر با سایر موارد ساختگی که تا کنون دیده‌ایم هماهنگ است، یک دوربین برآمده بزرگتر و ضخیم‌تر برای جای دادن سنسورهای بزرگتر در آن دیده می‌شود. این برآمدگی در آیفون ۱۳ بیشتر نزدیک به لبه دستگاه است.

آیفون 13 پرو رز گلد

اگرچه شایعات نیز به تولید آیفون ۱۳ پرو رز گلد اشاره داشته‌اند اما چیزی که در تصویر می‌بییم تیره‌تر از رنگی است که اپل برای محصولات خود استفاده می‌کند. آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس در رنگ‌های مشکی، نقره‌ای و طلایی غروب(!) نیز عرضه می‌گردند.

همچنین بخوانید:

انتظار نمی‌رود که اپل تغییرات زیادی را در سری آیفون ۱۳ ایجاد کند و ارتقا دوربین یکی از مواردی می‌باشد که برای تبدیل کردن آیفون ۱۳ به بهترین گوشی سال روی آن شرط بندی نموده است.

طبق شایعات، نسخه‌های پرو با لنز ۶ عنصری بهتر اولترا واید با فوکوس خودکار معرفی می‌شوند. آیفون ۱۳ پرو به لرزشگیر سنسور شیفت نیز مجهز می‌شود، قابلیتی که در نسل قبلی فقط در نسخه پرو مکس حضور داشت.

از نظر ظاهری، بریدگی صفحه نمایش کوچکتر می‌شود و دستگاه به طور کلی نسبت به نسل قبل کمی ضخیم‌تر می‌گردد تا فضا برای باتری بزرگتر باشد. از سایر تغییرات این خانواده می‌توان به تراشه A15 بایونیک، سنسور LiDAR در تمامی مدل‌ها، صفحه نمایش ۱۲۰Hz ProMotion و حافظه ۱ ترابایتی برای مدل‌های پرو اشاره کرد. ما در شهریور ماه شاهد معرفی نسل بعدی آیفون خواهیم بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.