یک زن ، مدیر عامل اپل را پدر فرزندانش می‌داند!

تیم کوک، مدیر عامل فعلی اپل، همجنسگرا است و در سال ۲۰۱۴ این موضوع را رسما اعلام کرد. اما زنی به نام جولیا لی چوی، از سال ۲۰۲۰ مدیر عامل اپل را تحت پیگیری قضایی قرار داده است. چوی در ویرجینیا زندگی می‌کند و ادعا می‌نماید که پدر فرزندان دو قلوی او تیم کوک است. این زن خود را جولیا لی کوک می‌نامد و در شبکه‌های اجتماعی تیم کوک را تهدید نموده است.

زن شیفته مدیر عامل اپل

چوی تقریبا ۲۰۰ ایمیل به کوک ارسال کرده که برخی از آن‌ها حاوی تفنگ با گلوله است! دادگاه عالی سانتا کلارا در هفته جاری دستور منع چویی را صادر کرد و جلسه دادگاه را برای ۹ فروردین ۱۴۰۱ تعیین نمود.

چوی ۴۵ ساله در هالووین ۲۰۲۰ اقدام به ارسال ۱۸ توییت نمود و تیم کوک را همسر و مرد تختخواب خود خواند. وی در آن روز نوشت: مرد تخت من! مرد حمام من! مرد آشپزخانه من! مرد تمیز کننده من! شوهر من، مرد من تیم کوک است! پدر فرزندان من!

مشخص است که خانم چوی مشکلاتی دارد. این خانم از ساتیا نادلا، مدیر عامل مایکروسافت به خاطر ارسال توییت به تیم کوک ناراحت شد و به وی گفت که شما هر چه زودتر باید همسرم تیم کوک را آنفالوو کنید. او همچنین توییتی برای ساندار پیچای، مدیر عامل گوگل ارسال کرد و ظاهرا فکر می‌کرده که او یک زن است! چون در این باره نوشته: در حالی که ما دو نفر به تصمیم نهایی عشق خود رسیدیم و در حال انجام است، ساندار پیچای، مدیر عامل گوگل، اصرار داشت که عشق کوک را قطع کند و چند بار سعی کرد به من صدمه بزند.

همچنین بخوانید:

دادگاه گفته که ایمیل‌های چوی تنش قابل توجهی را در لحن نشان می‌دهد. برخی از پیام‌ها توسط وکیل تیم کوک به عنوان تهدید کننده و بسیار آزار دهنده توصیف شده‌اند که ماهیت جنسی داشتند و برخی کاملا خشونت آمیز بودند.

این خانم در ۳ نوامبر ۲۰۲۰ تصویری از یک بسته مهمات برای تیم کوک ایمیل کرده و روز بعد نوشته: «من هشدار دادم که برای کشتن من تلاش نکنید. منو مجبور کردی که یه جای رفتن برای کریسمس این را بخرم. هرگز نمی‌بخشم و فراموشت نمی‌کنم.» چوی سپس شروع به ثبت شرکت‌های جعلی کرد که در پرونده بسیار توهین آمیز توصیف شده‌اند.

دادگاه دستور منع موقت چوی را صادر کرد

شرکت‌های جعلی که چوی ثبت کرده، در کالیفرنیا، نیویورک و ویرجینیا قرار دارند و هر کدام کوک را به عنوان مدیر اجرایی یا رئیس معرفی می‌نماید و از آدرس منزل وی یا شرکت اپل استفاده گردیده است. سپس اعمال وی وحشتناک‌تر شد. سپتامبر سال گذشته او ایمیلی به کوک ارسال کرد که در آن می‌گفت در حال انجام کارها برای تبدیل شدن به هم اتاقی او در پالو آلتو است.

در درخواست منع موقت دادگاه اشاره شده که وی طی دو ماه، دو بار با یک پورشه ماکان از ویرجینیای شمالی به پالو آلتو (محل زندگی کوک) رانندگی کرده است. بار دوم در اکتبر ۲۰۲۱ در خانه کوک حاضر شده و به مسئولین امنیتی گفته که می‌خواهد با کوک صحبت کند. او تا زمانی که پلیس پالو آلتو به صحنه رسید، در ملک کوک ماند و گفت که می‌تواند دست به کارهای خشونت آمیز بزند.

ماه گذشته چوی تهدیدات خود را با ارسال ایمیلی به کوک افزایش داد و در آن نوشته بود: ما مجبور نیسیتم یکدیگر را ملاقات کنیم. ۵۰۰ میلیون پول نقد به من بده و آن گاه فراموش خواهم کرد و می‌بخشم. بهتر است به من گوش دهید. او به تهدید مدیر عامل اپل ادامه داد و حتی با ارسال توییتی گفت که خانه تیم کوک را به آتش خواهد کشید. اپل معتقد می‌باشد که او هنوز در خلیج جنوبی حضور داد و احتمالا مسلح است.

از طريق Daily Mail
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.