خواسته‌های سرمایه گذاران اپل برای ۲۰۲۱ : اپل گلس، همکاری با تسلا و …

دانیل ایوز، تحلیلگر Wedbush در یادداشتی لیست خواسته‌های سرمایه گذاران اپل برای سال ۲۰۲۱ را منتشر کرده است. سری آیفون ۱۲ و خدمات اپل به ترتیب رده اول و دوم لیست درآمدهای مورد انتظار سال ۲۰۲۱ اپل هستند.

ایوز معتقد است که سری آیفون ۱۲ درآمد بسیار خوبی را برای اپل به همراه خواهد داشت و سری جدید آیفون بهتر از تمامی گذشتگان خود عمل می‌کند.

وی می‌گوید که سرمایه گذاران اپل باید امیدوار باشند که آیفون سری ۱۲ در مسیر خود باقی بماند و در سال ۲۰۲۱ فروش آن‌ها به ۲۴۰ میلیون دستگاه برسد. هدف دیگر این است که واحد خدمات اپل ۶۵ میلیارد دلار درآمد داشته باشد.

در لیست خواسته‌های آن‌ها حضور فناوری LiDAR در تمامی مدل‌های آیفون ۱۳ و ظرفیت ذخیره سازی دوبرابری برای آیفون نیز دیده می‌شود.

از موارد قابل توجه دیگر این لیست می‌توان به رونمایی از هدست واقعیت افزوده اپل یا همان اپل گلس و خرید یک استدیو مهم فیلمسازی یا تلوزیون اشاره کرد. همچنین روند انتقال مک‌ها به تراشه اختصاصی اپل ادامه دارد.

گزارشی اخیرا منتشر شده که اپل در سال ۲۰۲۴ تولید عمده ماشین خود را شروع می‌کند و ایوز معتقد است که اپل باید همکاری را با یک خودروساز دیگر در سال آینده شروع کند. از تسلا و فولکس‌واگن به عنوان احتمالات نام برده می‌شود. ایلان ماسک اخیرا گفته که قصد داشته تسلا را در بازه‌ای به اپل بفروشد اما تیم کوک مدیر عامل اپل از شرکت در جلسه خودداری کرده است!

ایوز همچنین امیدوار است که نبرد اپل با اپیک گیمز به پایان برسد و دولت آینده نیز تنش‌ها بین چین و ایالات متحده آمریکا را از بین ببرد.

از طريق AppleInsider
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.