اولین نسخه آزمایشی عمومی جیلبریک Odyssey برای iOS 13 تا iOS 13.5 منتشر شد

جیلبریک Odyssey که حاشیه‌های زیادی را در جامعه جیلبریک به وجود آورده بود، سرانجام برای اولین بار برای عموم به صورت آزمایشی منتشر شد. تیم Unc0ver ادعا دارد که Coolstar توسعه دهنده Odyssey، کدهای آن‌ها را دزدیده است و به دنبال حذف صفحه GitHub وی به همین منظور است. در حالی که این موارد هنوز هم مطرح است، Coolstar اولین نسخه آزمایشی عمومی جلبریک Odyssey را منتشر کرده است.

در جیلبریک Odyssey سورپرایز خاصی وجود ندارد و می‌تواند دستگاه‌ها را با iOS 13 تا iOS 13.5 با تراشه‌های A8-A13 جیلبریک کند. این بدان معناست که ادیسه آیفون و آیپدهای محبوب از جمله سری ۱۱ رو جیلبریک می‌کند. این دستگاه‌ها با Unc0ver هم جیلبریک می‌شوند و ابزار ادیسه پشتیبانی از دستگاه یا نسخه جدیدی از سیستم عامل را به همراه ندارد.

با این حال گفته می‌شود تجربه کاربری بهتری با جیلبریک Odyssey همراه است. این جیلبریک به طور پیشفرض برای مدیریت توییک‌ها از Sileo استفاده می‌کند که به روزرسانی‌های مداومی دارد و اخیرا یک آپدیت بزرگ برای آن منتشر شد که سرعتش به طور قابل توجهی افزایش یافت. با این حال اگر بخواهید سیدیا را هم نصب کنید، جیلبریک Odyssey این امکان را برای شما فراهم می‌کند. نکته‌ای که ادیسه را خاص می‌کند این است که کاملا به زبان Swift نوشته شده و تجربه کاربری سریع‌تر و بهتری را نسبت به Checkra1n یا Unc0ver ارائه می‌دهد.

همچنین بخوانید:

از طريق iPhoneHacks
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.