کتانی ساخت اپل به قیمت تقریبا ۱۵۰ میلیون به فروش رفت

بله عنوان را درست خوانده‌اید؛ اپل روزگاری کتانی تولید می‌کرده و این اتفاق بعد از اخراج استیو جابز از اپل رخ داد. یک جفت کفش ورزشی اپل از دهه ۹۰ میلادی به تازگی با قیمتی بیش از ۱۰ هزار دلار به فروش رفته است.

بیشتر ما اپل را با محصولاتی همچون آیفون، آیپد، اپل واچ، مک بوک، آیمک و ایرپاد می‌شناسیم. اخیرا هم با سرویس‌هایی همانند اپل موزیک و اپل کارت آشنا شدیم. اما آیا اپل را به عنوان یک برند فعال در مد می‌شناسید؟ نه، اما اپل در گذشته به این حوزه هم پا گذاشته است.

اپل محصولات حوزه مد خود را به صورت علنی عرضه نکرد اما غول کوپرتیونیی در سال ۱۹۸۶ خط تولید این محصولات را ایجاد کرد. این محصولات مد به صورت نمونه اولیه تولید و فقط به کارمندان اپل عرضه شدند. این خط تولید شامل یک دسته از محصولات فشن از لباس تا اکسسوری‌ها میشد و یکی از محصولات آن کفش ورزشی اپل بود. این کتانی‌های زنانه در دهه ۹۰ با لوگوی رنگین کمان اپل و یک طراحی کلاسیک تولید شدند. از آنجایی که تعداد زیادی از این کفش‌ها در دنیا وجود ندارد، یک هدف خوب برای کلکسیونرها می‌باشد.

یک جفت کتانی اصلی اپل در اوایل هفته در حراجی به مزایده گذشته شد و با قیمت بیش از ۱۰ هزار دلار به فروش رسید. با این پول در آمریکا می‌توان یک ماشین جدید خریداری کرد.

قطعا این کفش‌های ورزشی هر چه از عمرشان بگذرد، قیمتی‌تر می‌شوند. اگر شما توانایی خرید چنین کفشی را داشتید، اقدام به شرکت در این مزایده می‌کردید؟

همچنین بخوانید:

از طريق Gizmodo
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.