اپل واچ سری ۷ احتمالا تاچ آیدی یا اسکنر انگشت زیر صفحه نمایش دارد

طبق شایعات اپل ابزار تشخیص بیومتریک اثر انگشت خود را که تاچ آیدی نام دارد، به اپل واچ سری ۷ اضافه خواهد کرد. در صورت واقعی بودن این خبر، کاربران می‌توانند اپل واچ را با اثر انگشت آنلاک کنند.

گفته می‌شود اپل بیش از یک ایده برای اجرایی کردن ابزار بیومتریک در اپل واچ دارد. یکی از این روش‌ها ادغام تاچ آیدی با تاج دیجیتال است. راه حل دیگر استفاده از اسکنر اثر انگشت زیر صفحه نمایش می‌باشد. طبق شایعات این ویژگی را احتمالا در سال ۲۰۲۰ شاهد نخواهیم بود و این یعنی در اپل واچ سری ۷ و سال ۲۰۲۱ اپل قصد اضافه کردن ابزار احراز هویت بیومتریک به اپل واچ را دارد.

کاربران اپل واچ وقتی برای اولین بار از اپل واچشان استفاده می‌کنند، نیاز به تعریف یک پسورد است. زمانی که اپل واچ از مچ دست کاربر جدا شود، به طور خودکار قفل می‌شود. به عبارت دیگر هر زمانی که اپل واچ را بخواهید بپوشید، باید رمز عبور را وارد نمایید. با تاچ آیدی به هر شکل یک لایه امنیتی و همچنین راحتی به اپل واچ اضافه می‌شود.

ما شایعاتی مبنی بر حضور اسکنر اثر انگشت زیر صفحه نمایش آیفون هم داشتیم. اگر اپل به راهکار خوب برای این کار در آیفون برسد، احتمالا همان را در اپل واچ هم پیاده می‌کند. با این حال قرار دادن تاچ آیدی درون تاج دیجیتال هم ایده بدی نیست ولی باید این را در نظر داشت که در حال حاضر سنسور الکتروکاردیوگرام در این قسمت قرار گرفته است. همچنین گزارشاتی داشته‌ایم که در آیفون‌های سال ۲۰۲۰ هم تاچ آیدی را شاهد خواهیم بود.

در ادامه این گزارش ادعا شده که اپل واچ با ردیابی خواب و اسکنر میزان اکسیژن خون به بازار عرضه می‌شود. همچنین اپل تغییراتی در سیری ایجاد می‌کند که عملکرد بهتری با اپل واچ داشته باشد. از سایر اطلاعات این گزارش می‌توان به عدم پشتیبانی اپل واچ سری ۲ از watchOS 7 اشاره کرد.

همچنین بخوانید:

از طريق TheVerifier
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.