اسکرین شات‌های درز شده از macOS 10.15 ؛ برنامه تلوزیون و موزیک

پس از انتشار اسکرین شات‌های iOS 13، حالا ۹to5Mac اسکرین شات‌هایی از برنامه تلوزیون و برنامه موزیک macOS 10.15 منتشر کرده است.

سیستم عامل macOS 10.15، با برنامه‌های جدید موزیک و تلوزیون عرضه می‌شود. این دو برنامه از زبان طراحی مشابه بهره می‌برند؛ یک نواری کناری برای دسته‌ها/قسمت‌های مختلف و یک قسمت بزرگ برای نمایش تمام اطلاعات.

همانطور که قبلا نیز گزارش شده بود، macOS 10.15 یک برنامه موزیک مجزا دارد و دیگر آیتونز برنامه پخش موزیک پیش فرض مک نیست. این برنامه دسترسی به اپل موزیک و فایل‌های موزیک درون هارد را فراهم می‌سازد. این برنامه همچنین امکان همگام سازی موزیک‌ها با آیفون و آیپد را به ارمغان می‌آورد.

اطلاعات macOS 10.15

با برنامه تلوزیون اپل کاربران می‌توانند اشتراک تی‌وی+ این کمپانی را خریداری کنند و از کانال‌های پولی بدون داشتن ماهواره و کابل لذت ببرند. طبق اسکرین شات، نوار کناری برنامه تلوزیون دسته بندی‌ها را بر اساس تب انتخابی شما نمایش می‌دهد، همانند: فیلم، سریال، دانلود شده و … . این برنامه در حال حاضر در iOS در دسترس است و اپل آن را به مک نیز اضافه می‌کند که کاربران تجربه کاربری بهتری از تلوزیون اپل داشته باشند.

جدای از موارد گفته شده، اسکرین شات‌ها اطلاعات بیشتری به ما نمی‌دهند. برای اینکه بیشتر با این سیستم عامل آشنا شویم باید منتظر اپل بمانیم تا آن را در افتتاحیه WWDC 2019 معرفی نماید.

انتظار می‌‌رود که macOS 10.15 با برنامه‌های پیش‌فرض بیشتری معرفی شود. اکثر این برنامه‌ها با مارزیپان توسعه داده شده‌اند که بدان معناست در آیپد و مک به طور مشابه عمل می‌کنند و در دسترس هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.