تحلیلگر معتبر اپل: اپل کار تا سال ۲۰۲۵-۲۰۲۷ عرضه نمی‌شود

رویترز به تازگی طی یک گزارش اعلام کرد که اپل کار در سال ۲۰۲۴ بر روی خط تولید می‌رود و از یک فناوری باتری پیشرفته بهره می‌برد. با این حال مینگ-چی کو، تحلیلگر صاحب نام اپلی در آخرین یادداشت خود ادعا کرده که عرضه اپل کار یا همان ماشین اپل تا سال ۲۰۲۵-۲۰۲۷ رخ نمی‌دهد و این با در نظر گرفتن بهترین سناریو است!

این تحلیلگر چند سال پیش گفته بود که ماشین اپل در سال ۲۰۲۳-۲۰۲۵ عرضه می‌شود اما طبق آخرین بررسی وی، برنامه توسعه اپل کار هنوز مشخص نیست و اگر در سال ۲۰۲۱ هم شروع شود و طبق پلن مشخص شده پیش رود، در بهترین شرایط در سال ۲۰۲۵-۲۰۲۷ به بازار عرضه می‌شود. کو می‌گوید که با توجه به بازار درحال تغییر وسایل نقلیه الکترونیکی و استانداردهای بالای اپل، ماشین اپل شاید تا سال ۲۰۲۸ و بعد از آن هم به تاخیر بیفتد.

کو در یادداشت خود گفته که اپل مزایایی را برای ورود به این زمینه دارد اما همیشه ورودش به بازارهای جدید با موفقیت همراه نبوده است. (به طور مثال بلندگوهای هوشمند)

پروژه اپل کار در داخل شرکت تایتان نام دارد. اپل پیش‌تر و قبل از کنار گذاشتن پروژه به خاطر به هم خوردن زمان بندی و مسائل دیگر، با تمام قوا روی آن کار می‌کرد. در سال ۲۰۱۶، مینگ-چی کو گفته بود که اپل تمرکزش را از پروژه خودرو مخفی برداشته و به واقعیت افزوده می‌پردازد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.