گفتگوی پورشه و اپل در مورد پروژه‌های مشترک هیجان انگیز

طبق آخرین گزارشات اپل در حال تغییر ساختاز تیم مسئول پروژه خودرو خود است. در همین حال، خودروساز لوکس آلمانی، پورشه، اعلام کرده که در مورد پروژه‌های مشترک هیجان انگیز با اپل گفتگو کرده است.

در کنفرانس مطبوعاتی سالانه این شرکت در فرانکفورت آلمان، مدیر عامل پورشه، الیور بلوم گفت که مدیران این کمپانی اواخر سال ۲۰۲۱ به آمریکا سفر کرده‌اند. تیم Porsche امکان اجرایی کردن پروژه‌های مشترک با اپل و سایر کمپانی‌های فناوری را بررسی نموده است. با این حال نمی‌توان گفت که پورشه روی خودرو اپل کار می‌کند.

همچنین بخوانید:

به گفته بلوم، بحث‌های صورت گرفته فراتر از اپل کارپلی بوده است. وی افزود که اپل و پورشه همکاری نزدیکی دارند اما برای تصمیم گیری در مورد پروژه‌های مشترک در آینده خیلی زود است. بلوم مشخص نکرد که این «پروژه‌های هیجان انگیز مشترک» چه چیزهایی می‌تواند باشد. بنابراین اینکه پورشه در توسعه پروژه اپل کار نقش دارد یا خیر، یک راز باقی می‌ماند.

این دو کمپانی صاحب نام در گذشته با هم برای بهبود کارپلی و سازگاری آن با دستیار صوتی پورشه همکاری داشته‌اند.

در حاشیه این کنفرانس یک افشاگری هیجان انگیز دیگر نیز صورت گرفت؛ پورشه در حال بررسی شرایط برای ورود به فرمول یک است. با این حال این کمپانی هنوز تصمیم نهایی را نگرفته است.

آیا فکر می‌کنید که پورشه و اپل برای توسعه خودروی کوپرتینویی‌ها با هم همکاری می‌کنند؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

از طريق رویترز
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.