طرح مفهومی آیفون ۱۱ و iOS 13 ؛ الهام گرفته از آیپد پرو

اپل در شهریور ماه سال جاری احتمالا سه مدل جدید آیفون را معرفی می‌کند. دوتای آن‌ها صفحه نمایش اولد و دوربین سه گانه خواهند داشت. اما طرح کلی آیفون ۱۱ با آیفون X/XS متفاوت خواهد بود؟ یک طراح چنین نظری دارد.

زمانی که اپل آیپد پرو جدید را معرفی کرد، فلسفه طراحی آن بسیار آشنا بود، این دستگاه به وضوح از آیفون ۵ و آیفون SE الهام گرفته بود، اما مدرن شده با حاشیه‌های صفحه نمایش کوچک. Gunho Lee که یک طراح است، در ویدیویی آیفون ۱۱، آیفون ۱۱ Max و آیفون ۱۱ R را نمایش داده است. هر سه طراحی ما را به یاد جدیدترین آیپد پرو می‌اندازند.

در این طرح مفهومی ما USB-C را نیز مشاهده می‌کنیم که به نظر می‌رسد حداقل در سال ۲۰۱۹ به واقعیت تبدیل نشود. لی در طرح مفهومی منتشر شده خودش AirBattery را نیز معرفی کرده است، که به صورت مغناطیسی به پشت آیفون متصل می‌شود و عمر باتری دستگاه را افزایش می‌دهد. در این طرح دوربین سه گانه به طور عمودی قرار گرفته است. نحوه قرار گیره فلش نیز جالب است، در این طرح مفهموی فلش دور قاب سه لنز قرار گرفته است.

این طرح مفهومی به شارژ بی‌سیم معکوس نیز پرداخته است. همچنین قابلیت Split View آیپد نیز به آیفون اضافه شده است که در آن برنامه‌ها در سایز کوچکتری نمایش داده می‌شوند.

در این طرح مفهومی به آیفون XR جدید و iOS 13 نیز پرداخته شده است. می‌توانید این ویدیو را در بالا مشاهده نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.