آیفون ۱۴ پرو با ۸ گیگابایت رم همراه است

طبق یک شایعه جدید، سری آیفون ۱۴ پرو با ۸ گیگابایت رم همراه است، در شرایطی که سری آیفون ۱۳ پرو دارای ۶ گیگابایت رم می‌باشد. اپل همیشه در زمینه رم خساست به خرج می‌دهد اما به نظر می‌رسد در سال جاری میلادی شاهد دست و دلبازی این کمپانی باشیم.

به گفته بلاگ کره‌ای ناور به استناد یک منبع تایید نشده، اپل تصمیم نهایی را برای قطعات مموری آیفون ۱۴ پرو گرفته است. با بررسی آیفون‌های گذشته مشخص می‌شود که اپل معمولا هر دو سال یکبار رم را افزایش می‌دهد. آخرین باری که اپل رم را افزایش داد با عرضه سری آیفون ۱۲ پرو در سال ۲۰۲۰ بود که در سری آیفون ۱۳ پرو نیز همین مقدار رم استفاده شد. بنابراین غیرمعقول نیست که سری آیفون ۱۴ پرو با ۸ گیگابایت رم عرضه گردد. همچنین این اولین بار نیست که گزارشاتی مبنی بر عرضه آیفون ۲۰۲۲ با ۸ گیگابایت رم منتشر می‌شود.

در حال حاضر اغلب پرچمداران اندروید با ۸ تا ۱۲ گیگابایت رم عرضه می‌شوند، با این وجود در مولتی تسکینگ بهتر از آیفون نیستند.

همچنین بخوانید:

اپل معمولا تمایل دارد رم بالاتری را در مدل‌های پرو آیفون قرار دهد. آیفون ۱۳ معمولی با ۴ گیگابایت رم عرضه شد و مدل‌های پرو دارای ۶ گیگابایت رم بودند. با این شرایط احتمالا مدل‌های غیر پرو آیفون ۱۴ دارای ۶ گیگابایت رم خواهند بود. اما اپل هر چقدر در بالا بردن رم آیفون خسیس بوده اما در آیپد پرو بسیار سخاوتمندانه عمل کرده است. آیپد پرو ۲۰۲۰ با ۶ گیگابایت رم همراه بود اما آیپد پرو ۲۰۲۱ حداکثر دارای ۱۶ گیگابایت رم است.

رم بیشتر در سری آیفون ۱۴ می‌تواند به بهبود مولتی تسکینگ کمک شایانی کند و اپلیکیشن‌ها را برای مدت طولانی‌تری در پس زمینه باز نگه دارد. رم بیشتر همچنین می‌تواند به اپل در ارائه ویژگی‌های جدید مرتبط با واقعیت افزوده کمک کند.

 

از طريق Naver
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.