اپل ساین iOS 15.3 و iPadOS 15.3 را متوقف کرد

اپل به تازگی iOS 15.3.1 و iPadOS 15.3.1 را با رفع باگ‌ها و اشکالات امنیتی منتشر کرده است. با این حال انتظار می‌رفت که ساین iOS 15.3 و iPadOS 15.3 متوقف شود و اپل حالا این کار را انجام داده است.

البته این بسته شده ساین iOS 15.3 و iPadOS 15.3 بیشتر برای کاربرانی که به دنبال جیلبریک هستند، حائز اهمیت است. به همین خاطر همیشه به کسانی که به دنبال جیلبریک هستند، توصیه می‌شود در پایین‌ترین نسخه ممکن بمانند و از آپدیت دستگاه خود جلوگیری نمایند.

با این حال دانگرید یا رفتن به نسخه پایین‌تر صرفا به همین منظور نیست و برخی کاربران برای عملکرد بهتر یا وجود باگ در نسخه جدیدتر، به دنبال رفتن به نسخه‌های قدیمی هستند. به طور مثال iOS 14.7 توانایی باز کردن اپل واچ با تاچ آیدی آیفون جفت شده را با اختلال مواجه کرد یا iPadOS 13.2 عملکرد خوبی در مدیریت اپلیکیشن‌های پس زمینه نداشت.

اپل با توقف ساین نسخه‌های قدیمی‌تر iOS و iPadOS چیزهای زیادی به دست می‌آورد؛ نه تنها می‌تواند اطمینان حاصل کند که کاربران از آخرین ویژگی‌ها و پچ‌های امنیتی استفاده می‌کنند بلکه شرکت را قادر می‌سازد با لاف زدن در مورد میزان نصب سیستم عامل جدید، سهامداران را خوشنود کند!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.