طرح مفهومی جذاب از یک آیفون تاشو

انتظار می‌رود که دیر یا زود، اپل یک آیفون تاشو را روانه بازار کند. در حالی که اکثر گمانه زنی‌ها حاکی از آن است که اپل دستگاهی را تولید می‌کند که به صورت افقی از وسط تا می‌شود، یک طرح مفهومی جدید نشان می‌دهد که اگر آیفون به صورت عمودی تا شود، چه شکلی می‌تواند داشته باشد.

این رندرها که توسط یک طراح به نام Antonia DeRosa ارائه شده است، آیفون تاشو را iPhone Air نام گذاری کرده که یک گوشی تاشو با طراحی الهام گرفته از آیفون ۱۳ را نمایش می‌دهد.

وقتی که آیفون تاشو بسته می‌شود، شبیه به Huawei P50 Pocket می‌گردد؛ با یک دوربین سه گانه و یک نمایشگر ثانویه کوچک در کنار دوربین‌ها. ضخامت این طرح مفهومی آیفون تاشو نیز کم است و دکمه‌های آن مستطیلی شکل هستند. لولا نیز به رنگ کروم دیده می‌شود و روی آن لوگوی اپل قرار گرفته است.

آیفون ایر

طی سال‌ها اخیر شایعات زیادی در مورد توسعه یک آیفون تاشو مطرح شده است. در برخی از گزارش‌ها گفته شده که با یک نمایشگر تاشو معمولی و در برخی دیگر گفته شده با یک نمایشگر تاشو «خود ترمیم» همراه است. طبق شایعات، غول کوپرتینویی نمونه‌های اولیه را تولید کرده است و آن‌ها آزمایشات مقاومت داخلی را نیز پشت سر گذاشته‌اند.

با توجه به عدم گمانه زنی‌های تازه از سوی منابع قابل اعتماد در مورد آیفون تاشو، بعید است که در سال ۲۰۲۲ شاهد چنین محصولی از سوی اپل باشیم. با این حال اپل در حال بررسی شرایط است. مینگ-چی کو، تحلیلگر صاحب نام ادعا می‌کند که اپل قصد دارد آیفون تاشو را در سال ۲۰۲۴ عرضه کند. تا آن زمان ما فقط رندرهای مختلف و شایعات را شاهد هستیم.

نظر شما در مورد این طرح مفهومی یا همان کانسپت آیفون تاشو چیست؟ چه انتظاراتی از یک آیفون با صفحه نمایش انعطاف پذیر دارید؟ با ما در نظرات در ارتباط باشید.

کانسپت آیفون تاشو

از طريق ADR Studio Design
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.