ویدیو مقایسه : عملکرد فوق‌العاده باتری آیفون ۱۳ پرو مکس

هنگامی که اپل از خانواده آیفون ۱۳ رونمایی کرد، ادعا نموده که عمر باتری آن‌ها ۱.۵ تا ۲.۵ ساعت نسبت به نسل قبلی بهتر شده است. حالا تست‌های مختلف باتری، این مسئله را ثابت کرده‌اند. ما در ویدیوی بالا عملکرد باتری آیفون SE، آیفون ۱۱، آیفون ۱۲، آیفون ۱۳ مینی، آیفون ۱۳، آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس را در مقایسه با یکدیگر داریم.

در تست باتری Arun Maini، تمام آیفون‌هایی که اپل در حال حاضر آن‌ها را به فروش می‌رساند، حضور دارند. این تست با ترکیب کارهای روزانه معمول مانند مرور شبکه‌های اجتماعی، استفاده از دوربین، پخش فیلم در یوتیوب، بازی و … صورت گرفته است.

طبق این تست باتری آیفون‌های مختلف زمان زیر را دوام آورده‌اند که عملکرد آیفون ۱۳ پرو مکس واقعا فوق‍العاده می‌باشد:

  • آیفون SE (مدل ۲۰۲۰): ۳ ساعت و ۳۸ دقیقه
  • آیفون ۱۱ : ۴ ساعت و ۲۰ دقیقه
  • آیفون ۱۲ : ۵ ساعت و ۵۴ دقیقه
  • آیفون ۱۳ مینی : ۶ ساعت و ۲۶ دقیقه
  • آیفون ۱۳ : ۷ ساعت و ۴۵ دقیقه
  • آیفون ۱۳ پرو : ۸ ساعت و ۱۷ دقیقه
  • آیفون ۱۳ پرو مکس : ۹ ساعت و ۵۲ دقیقه

پیشرفت سری آیفون ۱۳ واقعا محسوس است. آیفون ۱۳ مینی به راحتی توانسته آیفون ۱۱ و آیفون ۱۲ را شکست دهد که ادعای اپل در مورد پیشرفت باتری آیفون ۲۰۲۱ را تایید می‌کند. با وجود اینکه آیفون ۱۳ پرو از آیفون ۱۳ باتری کوچکتری دارد اما عملکرد بهتری داشته است، و این برتری به خاطر حضور صفحه نمایش ۱۲۰ هرتز ProMotion می‌باشد.

همچنین بخوانید:

آیفون ۱۳ پرو مکس تقریبا ۱۰ ساعت بدون وقفه کار کرد، این میزان در مقایسه با آیفون‌های قبلی و سایر گوشی‌های اندرویدی واقعا قابل توجه است. اگر می‌خواهید یک تلفن هوشمند با بهترین عمر باتری ممکن را داشته باشید، آیفون ۱۳ پرو مکس باید انتخاب شما باشد.

نظر شما در مورد باتری آیفون ۱۳ پرو مکس چیست؟ آیا آیفون‌های جدید را به خاطر عمر باتری بهتر خریداری می‌کنید؟ پیشنهاد می‌کنم برای درک بهتر پیشرفت باتری این مطلب را نیز مطالعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.