جزئیات جدید درز شده از آیفون ۱۲ پرو مکس

کانال یوتیوب EverythingApplePro جزئیات مختلفی از آیفون ۱۲ پرو مکس را منتشر کرده است. طبق این اطلاعات، طراحی آیفون ۱۲ پرو مکس تلفیقی از پشت آیفون ۱۱ پرو و طراحی شاسی آیپد پرو است.

منبع اصلی این اطلاعات می‌گوید که طراحی کَد (طراحی شده توسط کامپیوتر) ارائه شده ۷۰ درصد دقیق است اما برخی از موارد اصلی مانند طرح دوربین و اندازه ناچ درست نیست. EverythingApple برای ارائه جزئیات آیفون ۱۲ پرو مکس طراحی کد آن را به صورت سه بعدی چاپ کرده است. این دستگاه احتمالا ۷.۴ میلی متر ضخامت دارد، در حالی که ضخامت آیفون ۱۱ پرو ۸.۱ م.م است. از همه‌ مهم‌تر اینکه آیفون ۱۲ پرو مکس دارای حاشیه‌های صفحه نمایش ۰.۹ میلی متری است که حس یک گوشی هوشمند بدون حاشیه صفحه نمایش را نسبت به نسل قبلی بیشتر القا می‌کند. این کاهش حاشیه اپل را قادر می‌سازد که صفحه نمایش بزرگتری را درون دستگاه قرار دهد.

طراحی درز شده از آیفون 12 پرو مکس

برجستگی دوربین آیفون ۱۲ پرو مکس بیشتر از نسل قبلی است و سایز مربع آن نیز بزرگتر خواهد شد که برخلاف آیفون ۱۱ پرو جلوه بهتری دارد. شایعه شده که اپل در آیفون ۱۲ پرو از سنسورهای دوربین بزرگتری استفاده می‌کند و برجستگی دوربین آیفون ۱۲ پرو بیشتر شبیه به آیپد پرو ۲۰۲۰ است.

ظاهرا اپل تمامی دکمه‌های فیزیکی آیفون ۱۲ پرو مکس را در جایگاه پایین‌تری نسبت به نسل قبلی قرار می‌دهد که دسترسی به آن‌ها با یک دست راحت‌تر شود. در این اطلاعات منتشر شده همچنین ادعا گردیده ناچ یا همان بریدگی صحفه نمایش آیفون ۱۲ پرو مکس کمی بزرگتر از ناچ وان پلاس ۶ است و انحنای آن نیز تعییر خواهد کرد. اگر این ادعا درست باشد، این یعنی اندازه ناچ به طور قابل توجهی کاهش خواهد یافت که قطعا مورد استقبال همه کاربران قرار می‌گیرد.

شیشه موجود در آیفون ۱۲ پرو مکس کاملا مسطح است و برخلاف پنل پشت و جلوی آیفون ۱۱ پرو خمیده نیست. باندهای آنتن هم احتمالا بزرگتر می‌شوند تا بتوانند امواج ۵G را به خوبی دریافت کنند.

نکته جالب توجه در این اطلاعات حضور اسمارت کانکتور در آیفون ۱۲ پرو مکس است، هرچند با آنچه که در آیپد پرو دیده‌ایم متفاوت می‌باشد و کمی کوچکتر است. البته هدف اپل برای اضافه کردن کانکتور هوشمند به آیفون ۱۲ پرو مکس مشخص نیست. بلندگوهای آیفون ۱۲ پرو نیز حدودا ۱۰-۱۵ درصد صدای بیشتری دارند و دامنه پویا بهتری را ارائه می‌دهند. متاسفانه اپل هنوز هم اعتقادی به حضور USB-C در آیفون ندارد و در آیفون ۱۲ پرو هم از کانکتور لایتینگ استفاده می‌کند. اپل همچنین در حال آزمایشی دو رنگ سرمه‌ای است که جایگزین سبز نیمه شب کند.

این کمپانی همچنین به دنبال گسترش ویژگی CarKey خود برای تولیدکنندگان بیشتری از جمله تسلا است.

همچنین بخوانید:

از طريق Youtube
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.