نجات آیفون با استفاده از مگ سیف و چوب ماهی گیری!

اپل مگ سیف را برای شارژ بی‌سیم و لوازم‌های جانبی سازگار معرفی کرد. با این حال مردی در برلین با استفاده از چوب ماهیگیری، آهن ربا و مگ سیف، آیفون ۱۲ پرو خود را که در یک کانال افتاده بود نجات داد.

Frederik Riedel که یک توسعه دهنده است به همراه دوستش در برلین بودند که آیفون دوستش به طور اتفاقی به داخل یک کانال می‌افتد. آن‌ها تلاش می‌کنند که آیفون را نجات بدهند اما به نتیجه نمی‌رسند.

بعد از گذشت ساعت‌ها او و دوستش به این نتیجه می‌رسند که به یک چوب ماهیگیری آهنربا متصل کنند و آن را در کانالی که آیفون ۱۲ پرو افتاده، ببرند. در نهایت آن‌ها به لطف مگ سیف تواسنتند به آیفون دست پیدا کنند و آیفون ۱۲ پرو دوست داشتنی به آهنربای قلاب ماهگیری متصل شده بود و در نهایت نجات یافت.

آیفون بعد از خروج از کانال بدون هیچ مشکلی کار می‌کرد و از نظر ظاهری هم سالم بود. این دو دست در ماهگیری مدرن خود موفق شدند یک نینتندو سوییچ را هم شکار کنند که البته بعدا مشخص شد از کار افتاده است.

اگرچه اپل تلفن هوشمند خود را به عنوان سخت‌ترین تلفن پرچمدار جهان معرفی نمی‌کند اما ما داستان‌های بسیاری از حوادث پیش آمده برای آیفون داشته‌ایم. از سقوط از بالگرد گرفته تا نجات در سرمای ایسلند و حضور در دریاچه، هیچ کدام باعث خرابی آیفون نشده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.