یک آیفون ۱۱ از سفر دو ماهه زیر آب در والت دیزنی ورلد جان سالم به در برد

اگر چه خسارت‌های ناشی از آب در آیفون‌های ضد آب توسط گارانتی اپل پوشش داده نمی‌شود و منتقدان زیادی دارد، اما اتفاقی که اخیرا در والت دیزنی ورلد رخ داده، دوام آیفون را در مقابل آب نشان می‌دهد.

طبق گزارش MacRumors، یک خانواده سفری را به والت دیزنی ورلد واقع در اورلاندو، فلوریدا داشته‌اند که سفرشان پایان خوبی نداشت. یک زن و شوهر به همراه دخترشان به این تفریحگاه رفتند که آیفون ۱۱ مادر خانواده درون دریاچه Seven Seas Lagoon میفتد.

خانواده این حادثه را به کارکنان پارک گزارش دادند اما نجات تلفن بعید به نظر می‌رسید و پس از بازگشت به خانه یک گوشی جدید خریدند و تصاویر تعطیلات هم از دست رفته بود.

اما خوشبختانه این ماجرا پایان خوشی داشت. تقریبا دو ماه پس از این حادثه، کارکنان پارک با این خانواده تماس گرفتند و خبر از پیدا شدن آیفون ۱۱ دادند. وقتی این خانواده آیفون را دریافت کردند متوجه شدند هنوز هم کار می‌کند!

قاب آیفون جلبک زده و درون آن ماسه رفته بود اما گوشی کار می‌کرد و آن‌ها توانستند تصاویر خود را به دست آورند. آیفون ۱۱ دارای گواهی IP68 است که به معنای دوام به مدت ۳۰ دقیقه تا عمق ۲ متری می‌باشد اما این گوشی از شرایط سخت‌تری جان سالم به در برده است.

اما این ماجرا در والت دیزنی ورلد و گواهی IP68 یا IP67 آیفون نباید این تفکر را در شما به وجود بیاورد که به راحتی می‌توانید آن را در معرض آب قرار دهید.

همچنین بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.