عرضه اولین نسخه آزمایشی iOS 15.3, iPadOS 15.3, watchOS 8.4 و tvOS 15.3

با وجود اینکه در نزدیکی کریمس هستیم اما اپل همچنان به عرضه نسخه‌های آزمایشی ادامه می‌دهد. با هدف عرضه iOS 15.3 و iPadOS 15.3 در آینده نزدیک، اپل اولین نسخه آزمایشی این سیستم عامل‌ها را منتشر کرد.

جمعه شب، ساکنین کوپرتینو اولین نسخه آزمایشی iOS 15.3, iPadOS 15.3, watchOS 8.4 و tvOS 15.3 را برای توسعه دهندگان ثبت شده منتشر کردند. توسعه دهندگان اپل می‌توانند برای دریافت پروفایل و فریمور مربوطه، به پرتال خود در وب سایت اپل مراجعه نمایند.

همچنین بخوانید:

این به روزرسانی برای توسعه دهندگان منتشر شده اما به زودی باید شاهد عرضه آن برای تست کننده‌های عمومی نیز باشیم. با این حال با توجه به اینکه اولین نسخه آزمایشی است، احتمالا با مشکلات نسبتا زیادی روبرو باشد. به طور کلی نسخه‌های آزمایشی برای بررسی مشکلات احتمالی و سازگاری اپلیکیشن‌ها توسط توسعه دهندگان می‌باشند و نصب آن اصلا به کاربران عادی توصیه نمی‌گردد، چون می‌تواند حتی عملکرد عادی دستگاه شما را با اختلال مواجه کند.

تا این لحظه تغییرات چندانی در iOS 15.3 و iPadOS 15.3 بتا ۱ یافت نشده است. از جمله تغییرات این سیستم عامل، نمایش تعویض نمایشگر در آیفون SE 2020 و نمایش نوتیفیکیشن با امکان غیرفعال کردن آن زمانی که حالت اضطرای را فعال نموده‌اید، می‌باشد.

اگر تغییر قابل توجهی در اولین نسخه آزمایشی iOS 15.3, iPadOS 15.3, watchOS 8.4 و tvOS 15.3 مشخص شد، قطعا به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.