نسخه RC یا همان نامزد انتشار iOS 15.1 و iPadOS 15.1 عرضه شد

0 64

اپل نسخه RC یا همان نامزد انتشار iOS 15.1 و iPadOS 15.1 را برای توسعه دهندگان عرضه کرده است. نسخه RC در واقع همان نسخه نهایی است، مگر اینکه ایراد خاصی در آن پیدا شود.

در نسخه‌های آزمایشی iOS 15.1 تغییراتی رخ داده‌اند، از جمله اضافه شدن ویژگی SharePlay که از نسخه نهایی iOS 15.0 حذف شده بود. بعید است که نسخه RC سیستم عامل‌های iOS 15.1 و iPadOS 15.1 ویژگی جدیدتری نسبت به نسخه‌های آزمایشی قبلی داشته باشد و برای بررسی نهایی مشکلات احتمالی قبل از عرضه عمومی می‌باشد.

به احتمال قریب به یقین، دوشنبه هفته آینده شاهد عرضه نسخه نهایی iOS 15.1 و iPadOS 15.1 باشیم. اگر پروفایل نسخه آزمایشی iOS 15 را روی آیفون خود داشته باشید، این به روزرسانی در حال حاضر از مسیر Settings -> General -> Software Update در دسترس می‌باشد. البته هیچ وقت نصب نسخه‌های آزمایشی را به کاربران عادی توصیه نمی‌کنیم چون ممکن است مشکلات مختلفی را برای دستگاه آن‌ها به همراه داشته باشد.

همچنین بخوانید:

اپل در کنار نسخه نامزد انتشار iOS 15.1 و iPadOS 15.1، نسخه RC سیستم عامل جدید اپل واچ یعنی watchOS 8.1 را نیز منتشر کرد. اگر تغییر مهمی در این نسخه‌ها مشخص شود، قطعا به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.