متفاوت پاک کنید : پارچه اپل با قیمت ۶۰۰ هزار تومان ناقابل!

آیا صفحه نمایش دستگاه اپلی شما نیاز به پاک کردن دارد؟ اپل در فروشگاه اینترنتی خود یک پارچه برای فروش قرار داده است که ۱۹ دلار قیمت دارد که با احتساب هزینه حمل و نقل، گمرکی و سود واسطه‌ها در ایران به ۶۰۰ هزار تومان خواهد رسید.

استفاده از این پارچه برای تمامی صفحه نمایش‌های اپل از جمله صفحه نمایش Pro XDR که ۴۹۹۹ دلار قیمت دارد، مناسب است. طبق اطلاعات درج شده در فروشگاه آنلاین اپل، این پارچه از مواد نرم و غیرساینده ساخته شده است که هر گونه صفحه نمایش اپل از جمله شیشه‌های نانو بافت را ایمن و موثر تمیز می‌کند.

اپل به کاربران صفحه نمایش Pro Display XDR هشدار داد که از هیچ پارچه‌ای برای تمیز کردن آن استفاده نکنند و فقط با پارچه همراه محصول این کار را انجام دهند. اپل گفته که پارچه آن برای شیشه‌های نانو بافت بی‌خطر است و همانطور که از اپل انتظار دارید، این محصول به رنگ سفید و با یک لوگوی همراه می‌باشد.

اگر مالکان صفحه نمایش PRO XDR پارچه همراه محصول را از دست می‌دادند باید با پشتیبانی اپل ارتباط برقرار می‌کردند تا یک پارچه جایگزین دریافت می‌نمودند. حالا محصول مناسب به صورت جداگانه به فروش می‌رسد که البته به طور طعنه آمیزی حقوق دو روز یک کارگر در کشور دل انگیزمان ایران است.

همچنین بخوانید:

این پارچه با کدام محصولات سازگار است؟ آیفون ۶ تا آیفون ۱۳ و البته هر دو نسل آیفون SE. تمامی مدل‌های آیپد مینی. آیپد نسل پنج و جدیدتر. تمام آیپد پرو‌های موجود. آیپاد تاچ نسل چهار و جدیدتر. همه مدل‌های اپل واچ. این پارچه برای بسیاری از مدل‌های مک نیز مناسب است که لیست آن‌ها در این لینک در دسترس می‌باشد.

دستمال پارچه‌ای اپل

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.