پلن جدید ۴.۹۹ دلاری اپل موزیک : استریم موزیک با سیری

اپل از نسخه مقرون به صرفه اپل موزیک رونمایی کرد که پلن Voice نام دارد و قیمت آن ۴.۹۹ دلار در ماه است. این پلن اپل موزیک در رویداد Unleashed معرفی شد و فقط با سیری کار می‌کند!

با پرداخت ۴.۹۹ دلار در ماه به آهنگ‌ها، لیست پخش‌ها، ایستگاه‌های رادیویی در همه دستگاه‌های اپل دسترسی خواهید داشت. با این حال برای گوش دادن به آهنگ‌ها باید از سیری استفاده کنید. این پلن همچنین از صدای فضایی و کیفیت بدون افت پشتیبانی نمی‌کند. این اشتراک فقط به صورت انفرادی در دسترس است و نمی‌توانید آن را با خانواده سهیم شوید.

برای عضویت در این پلن نیز می‌توانید از سیری کمک بگیرید و آن را به صورت رایگان امتحان کنید. برای بهره بردن از دوره آزمایشی این پلن کافی است به سیری بگویید: start my Apple Music Voice trial. البته این کار را می‌توانید از طریق برنامه اپل موزیک نیز انجام دهید و بعد از فعال کردن این پلن، به موسیقی در آیفون، آیپد و سایر دستگاه‌های اپلی گوش دهید.

همچنین بخوانید:

کاربران بر اساس ترجیحات خود، پیشنهاداتی را در  این پلن دریافت می‌کنند. بخش Just Ask Siri در برنامه برای بهینه سازی سیری در اپل موزیک است. کاربرانی که اشتراک اپل موزیک را ندارند، می‌توانند از این پلن به مدت هفت روز به صورت رایگان استفاده نمایند.

این پلن در حال حاضر برای کاربران استرالیا، اتریش، کانادا، چین، فرانسه، آلمان، هنگ کنگ، هند، ایرلند، ایتالیا، ژاپن، مکزیک، نیوزلند، اسپانیا، تایوان، انگلستان و ایالات متحده در دسترس است.

از طريق iPhoneHacks
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.