مقایسه : عمر باتری آیفون ۱۳ پرو مکس در مقابل گلکسی S21 اولترا سامسونگ

هنگامی که اپل آیفون ۱۳ پرو مکس را معرفی کرد، ادعا نمود عمر باتری آن نسبت به آیفون ۱۲ پرو مکس حدود ۲.۵ ساعت بیشتر است. آزمایش‌های متعدد این ادعای اپل را تایید کرده‌اند و حتی برخی آن را فراتر از ادعای اپل نشان دادند. کانال یوتیوب PhoneBuff یک ویدیو از آزمایش باتری آیفون ۱۳ پرو مکس در مقابل گلکسی S21 اولترا تهیه کرده تا عملکرد باتری این دو دستگاه را در دنیای واقعی مقایسه نماید.

همچنین بخوانید:

گلکسی S21 اولترا با صفحه نمایش LTPO امولد ۶.۸ اینچی و باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی همراه است. آیفون ۱۳ پرو مکس نیز دارای صفحه نمایش ProMotion امولد ۶.۷ اینچی و باتری کوچکتر ۴۳۵۲ میلی آمپر ساعتی است، که یعنی روی کاغذ از نظر باتری ضعیف‌تر از گلکسی S21 اولترا می‌باشد.

به لطف ادغام بی‌نظیر سخت افزار و نرم افزار و حضور تراشه A15، آیفون ۱۳ پرو مکس در تست PhoneBuff حدود ۲.۵ ساعت بیشتر دوام آورد. در حقیقت آیفون ۱۳ پرو مکس بهترین عملکرد ممکن را در بین تمام گوشی‌های هوشمند از نظر عمر باتری داشته است. این آزمایش شامل کار با اینستاگرام، گوگل مپ، مسیج، تماشای فیلم در یوتیوب، گوش دادن موسیقی در اسپایتفای و … می‌باشد.

کل تست به صورت خودکار صورت می‌گیرد و دلیل چندانی برای شک به نتایج وجود ندارد. این آزمایش یک چیز را برای بار دیگر تایید می‌کند، اگر می‌خواهید یک گوشی هوشمند با بهترین عمر باتری داشته باشید باید به سراغ آیفون ۱۳ پرو مکس بروید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.