طرح مفهومی iOS 14 : نمایش لیست برای اپلیکیشن‌ها، واقعیت افزوده برای مکان یابی و …

در حال حاضر جزئیات نسبتا زیادی در مورد iOS 14 منتشر شده است که ویژگی‌ها و پیشرفت‌های آیفون و آیپد در iOS 14 را مشخص می‌کند. طبق اطلاعات و شایعات منتشر شده، این تغییرات شامل نمایش لیست برای اپلیکیشن‌ها، اپلیکیشن جدید واقعیت افزوده، بهبود اپلیکیشن‌های پیش فرض و … است. به تازگی یک طرح مفهومی iOS 14 از سوی Stijn van Oosterwijk منتشر شده که بسیاری از تغییرات را به تصویر می‌کشد.

البته در این طرح مفهومی مواردی مطرح شده که ما تا کنون اخباری در رابطه با آن‌ها نداشتیم. در کانسپت iOS 14 رابط کاربری جدید برای تماس‌های دریافتی، یک اپلیکیشن ترجمه از تصاویر، مکان یابی با واقعیت افزوده، برنامه Tools با ابزارهای کاربردی مانند ذره بین، قطب نما و … دیده می‌شود. طراح همچنین یک اپلیکیشن جدید ایمیل نیز برای این سیستم عامل در نظر گرفته است. از سایر ویژگی‌های iOS 14 که در این ویدیو به چشم می‌خورد امکان درج امضای شخص و تایید آن از طریق فیس آیدی است.

در این طرح مفهومی رابط کاربری کوچک‌تر از سیری دیده می‌شود که ما واقعا امیدواریم این اتفاق در iOS 14 رخ دهد. نیاز به طراحی مجدد برنامه ایمیل هم به شدت احساس می‌شود.

انتظار می‌رود اپل iOS 14 را در کنار نسل‌های بعدی watchOS, tvOS, iPadOS و macOS در WWDC 2020 معرفی کند. این رویداد به صورت آنلاین در ژوئن برگزار خواهد شد.

همچنین بخوانید:

از طريق Youtube
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.