سبقت از اپل؛ نسخه چینی اپل واچ سری ۷ به بازار عرضه شده است!

ما تنها چند هفته با معرفی اپل واچ سری ۷ فاصله داریم. انتظار می‌رود این ساعت در کنار سری آیفون ۱۳ در شهریور ماه رونمایی شود. ما قبلا شاهد طرح‌های درز شده از اپل واچ سری ۷ بوده‌ایم و سازندگان چینی بر اساس همین طرح‌ها، نسخه کپی اپل واچ سری ۷ را تولید و به بازار عرضه کرده‌اند!

تصاویر اپل واچ سری ۷ فیک، در توییتر به اشتراک گذاشته شده که در رنگ‌های مختلف در چین به فروش می‌رسند. این ساعت‌های کپی می‌توانند تصویر نسبتا واضحی از نسل بعدی اپل واچ به ما بدهند.

طبق شایعات متعدد، اپل واچ سری ۷ از طراحی تخت بهره می‌برد. چیزی که در آیپد ایر ۴ و سری آیفون ۱۲ شاهد بودیم، به اپل واچ سری ۷ و آیپد مینی ۶ نیز کشیده می‌شود. به لطف تغییر در طراحی اپل واچ، اندازه صفحه نمایش این دستگاه نیز افزایش می‌یابد و ما شاهد عرضه اپل واچ ۴۱ و ۴۵ میلی متری در سال جاری خواهیم بود.

همچنین بخوانید:

البته در اپل واچ سری ۶ و نسل‌های قبل از آن، محل برخورد صفحه نمایش و بدنه بسیار عالی به نظر می‌‍رسید. تصاویر منتشر شده از اپل واچ سری ۷ فیک، برخلاف این موضوع است و به همین خاطر نمی‌توان آن را طرح نهایی اپل واچ سری ۷ در نظر گرفت.

از آنجایی که این ساعت‌ها کپی هستند و توسط اپل تولید نشده‌اند، طبیعتا انتظار کمال را از آن‌ها نداریم. برای دیدن طرح واقعی اپل واچ سری ۷ باید چند هفته منتظر باشیم تا اپل در یک رویداد رسمی از آن رونمایی کند.

نظر شما در مورد این اپل واچ سری ۷ فیک و البته سرعت برادران چینی در کپی محصولات چیست؟

از طريق 9to5Mac
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.