کپی با سرعت نور؛ نسخه چینی ایرپاد پرو همین روزها عرضه می‌شود!

در شرایطی که فقط ۴ روز از معرفی ایرپاد پرو گذشته و دیروز به دست کابران رسید، برادران چینی اقدام به تولید کپی آن کرده‌‎اند و تا ۱-۲ روز آینده روانه بازار خواهد شد. زمانی که اولین نسل ایرپاد معرفی شد، چندین ماه طول کشید تا نسخه‌های کپی چینی آن به بازار برسند. اما در حال حاضر فروشندگان چینی مدعی هستند تا ۱-۲ روز آینده باید منتظر کپی ایرپاد پرو باشیم!

شاید کمی عجیب باشد اما این قدرت کارخانه‌های چینی برای کپی از محصولات را نشان می‌دهد!

طبق گزارشی که با یکی از فروشندگان عمده لوازم جانبی گوشی‌های هوشمند در شنزن انجام شده، وی گفته که احتمالا طی ۲-۳ روز آینده نسخه چینی ایرپاد پرو روانه بازار خواهد شد. این مصاحبه چند ساعت بعد از معرفی ایرپاد پرو از سوی اپل انجام شده است.

به گفته وی نسخه‌های چینی ایرپاد پرو از ۱۰ تا ۴۰ دلار قیمت دارند که به مراتب از ایرپاد اصلی ۲۵۰ دلاری ارزان‌تر است. با توجه به اینکه ایرپاد پرو به تازگی معرفی شده احتمالا نسخه‌های کپی آن در ابتدا کمی گران فروخته شوند اما با این وجود هم هرگز نزدیک ۲۴۹ دلار که قیمت مدل اصلی آن است، نمی‌شوند. در حال حاضر ایرپاد پرو اصلی در بازار چین با قیمت ۲۸۵ دلار فروخته می‌شود.

قطعا مدل‌های کپی ویژگی‌های نسخه اصلی را ندارند اما برای برخی فقط ظاهر محصول مهم است. ایرپاد پرو ویژگی‌هایی همانند مقاومت در برابر آب، حذف نویز و کیفیت صدای بالایی را ارائه می‌دهد.

همچنین بخوانید: کالبد شکافی ایرپاد پرو ؛ تعمیر غیر عملی و غیر اقتصادی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.