اپل واچ سری ۷ در دو اندازه ۴۱ و ۴۵ میلی متری عرضه می‌شود

ما فاصله چندانی با رویداد بعدی اپل نداریم و حدود یک ماه دیگر شاهد محصولات جدید این کمپانی خواهیم بود. با نزدیک شدن به رویداد، اطلاعات بیشتری در مورد محصولات آینده اپل منتشر می‌شود. بر اساس یک شایعه جدید، اپل واچ سری ۷ با اندازه های بزرگتری نسبت به نسل قبلی همراه خواهد بود.

UnclePan که یک افشاگر معروف است، در شبکه اجتماعی چینی Weibo گفته است: اپل واچ سری ۷ در دو اندازه ۴۱ و ۴۵ میلی متری معرفی خواهد شد. اپل واچ سری ۶ که در سال گذشته معرفی شد، در دو اندازه ۴۰ و ۴۴ میلی متری بودند. به نظر می‌رسد که اپل اندازه صفحه نمایش ساعت هوشمندش را ۱ میلی متری افزایش می‌دهد.

اگر این اتفاق بیفتد، دومین باری است که اپل اندازه صفحه نمایش اپل واچ را افزایش می‌دهد. اپل ابتدا ساعت هوشمند خود را در دو اندازه ۳۸ و ۴۲ میلی متری رونمایی کرد. با معرفی سری ۴ در سال ۲۰۱۸، این شرکت اندازه‌ها را به ۴۰ و ۴۴ میلی متر رساند و اکنون به نظر می‌رسد مجددا قصد افزایش اندازه صفحه نمایش را دارد.

همچنین بخوانید:

به غیر از صفحه نمایش بزرگتر ،انتظار می‌رود که اپل واچ سری ۷ دارای یک طراحی جدید با صفحه نمایش و لبه‌های تخت باشد. اپل همچنین از تکنیک‌های جدیدی برای ساخت تراشه سری S دست یافته و قطعات کمی محکم‌تر نسبت به نسل‌های قبلی در جای خود قرار می‌گیرند.

اپل احتمالا از باتری بزرگتری در این نسل از ساعت استفاده خواهد کرد و ویژگی‌هایی مثل نظارت بر قند خون در اپل واچ سری ۷ حضور نخواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.