۲۶ شهریور منتظر سری آیفون ۱۳ و ۸ مهر منتظر ایرپاد ۳ باشید

طبق اطلاعات منتشر شده جدید از سوی وب سایت ITHome، اپل سری آیفون ۱۳ را در ۲۶ شهریور و ایرپاد ۳ را در ۸ مهر ماه، روانه بازار خواهد کرد. این اطلاعات بر اساس تصویر به دست آمده از یک فروشگاه اینترنتی چینی است.

جزئیات چندانی با این اطلاعات مطرح نشده و در شرایط فعلی نمی‌توان زمان اعلام شده برای عرضه آیفون ۱۳ و ایرپاد ۳ را چندان جدی تلقی کرد.

امسال نیز خبری از رویداد حضوری نیست و اپل مجددا یک رویداد مجازی برگزار خواهد کرد. اما برخلاف سری آیفون ۱۲، امسال تاخیر در معرفی و عرضه آیفون‌های جدید وجود ندارد. اگر شرایط طبق گزارش ITHome باشد، رویداد اپل در ۱۶ شهریور برگزار می‌شود.

همچنین بخوانید:

اپل معمولا رویدادهای معرفی محصول خود را در سه شنبه برگزار می‌کند. سه شنبه‌های موجود در ماه سپتامبر که معمولا آیفون‌های پرچمدار در آن معرفی می‌شوند مصادف هستند با ۱۶، ۲۳ و ۳۰ شهریور ماه و همچنین ۶ مهر سال جاری.

طبق بررسی انجام شده تحلیلگر Wedbush در زنجیره تامین اپل، عرضه آیفون ۱۳ در هفته سوم سپتامبر صورت می‌گیرد. بر این اساس، اپل از سری آیفون ۱۳ در ۲۳ شهریور ماه رونمایی می‌کند و پیشفروش نیز از ۲۶ شهریور آغاز می‌گردد. احتمالا ۲ مهر خانواده آیفون ۱۳ به دست اولین مشتریان و خرده فروشی‌ها می‌رسد. این محتمل‌ترین سناریو موجود است چون اپل چندین رویداد معرفی محصول را در سال‌های گذشته بین ۸ تا ۱۵ سپتامبر (۱۷ تا ۲۴ شهریور) برگزار کرده است.

در مورد تصویری که گزارش اولیه در مورد آن مطرح شده، نمی‌توان چندان به آن استناد کرد چون ممکن است وب سایت مورد بحث، بر اساس شایعات تاریخ را درج کرده باشد. اپل تمایل ندارد که جزئیات عرضه محصول خود را یک ماه قبل با چنین سایت‌هایی به اشتراک بگذارد و بنابراین بعید است تاریخ اعلامی بر اساس منابع موثق باشد.

از طريق ITHome
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.