اپل احتمالا دو رویداد معرفی محصول در سپتامبر ۲۰۲۱ داشته باشد!

به گزارش دیجی تایمز، اپل ممکن است دو رویداد معرفی محصول در سپتامبر ۲۰۲۱ داشته باشد که آیفون‌های جدید، نسل نهم آیپد، اپل واچ سری ۷ و … را معرفی کند.

اپل معمولا یک رویداد در سپتامبر برگزار می‌کند که مطابق با اواخر شهریور ما است. در این رویداد نسل جدید آیفون و اپل واچ رونمایی می‌شود. سال گذشته به خاطر مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا، این برنامه با تاخبر مواجه شد. اپل طی این سال‌ها هرگز دو رویداد معرفی محصول را در یک ماه برگزار نکرده است. سابقه داشته که رویدادها با فاصله ۳۰–۴۵ روزه برگزار شوند اما در یک ماه نبوده‌اند.

البته دیجی تایمز گزارشات اشتباه نسبتا زیادی را دارد و نمی‌توان به این خبر نیز بسیار مطمئن بود.

در همین گزارش ادعا شده که اپل ممکن است از شاسی با آلیاژ تیتانیوم برای آیپدهای آینده استفاده کند که مانند مدل‌های قبلی به سادگی دچار خط و خش نشوند و دوام آن‌ها افزایش یابد. این تغییر همچنین می‌تواند از مشکل خم شدن آیپد که بسیاری از دارندگان آیپد پرو با آن روبرو هستند نیز جلوگیری نماید. البته هزینه بالای استفاده از این ماده، به عنوان عامل بازدارنده اپل مطرح است.

طبق شایعات اخیر، اپل در سال ۲۰۲۲ از شاسی آلیاز تیتانیوم برای آیفون ۱۴ استفاده خواهد کرد. تیتانیوم سبک‌تر از فولاد است اما در عین حال مقاوت بالاتری دارد.

انتظار می‌رود اپل در رویداد سپتامبر ۲۰۲۱ یا همان شهریور ماه پیش رو، سری آیفون ۱۳، اپل واچ سری ۷ و ایرپاد ۳ را معرفی نماید.

از طريق DigiTimes
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.