هشدار اپل به مشتریان ایرتگ : از باتری با پوشش تلخ استفاده نکنید

اپل به کاربران ایرتگ هشدار داده که از باتری هایی دارای روکش تلخ استفاده نکنند. این شرکت می‌گوید استفاده از این باتری‌ها می‌تواند ایرتگ را از کار بیاندازد. باتری‌های ایرتگ از نوع سکه‌ای CR2032 می‌باشند.

اپل مطلب پشتیبانی خود برای نحوه تعویض باتری ایرتگ را به روز کرده است. در این مطلب به آموزش تعویض باتری ایرتگ پرداخته شده است. ایرتگ از باتری‌های مرسوم CR2032 بهره می‌برد که در بازار به وفور یافت می‌شود. با این حال اپل می‌گوید که باتری‌های دارای روکش تلخ روی ایرتگ کار نمی‌کنند.

همچنین بخوانید:

برخی از شرکت‌ها برای جلوگیری از بلعیده شدن باتری‌ها توسط کودکان، از پوشش تلخی استفاده می‌کنند. از جمله این کمپانی‌ها دوراسل است. کمپانی دوراسل از ماده Bitrex استفاده می‌کند که به گفته خودشان تلخ‌ترین ماده در جهان است که البته غیر سمی می‌باشد و در صورت مصرف کاملا بی‌خطر می‌باشد.

بلعیدن باتری برای نوزادان و کودکان نوپا می‌تواند کشنده باشد. جدای از احتمال خفگی، باتری می‌تواند در بدن واکنش‌های شیمایی ایجاد کند. این لایه تلخ رسانا نیست و اگر محفظه باتری ردیاب شما با این ناحیه برخورد کند، از کار می‌افتد.

به گفته اپل باتری‌های CR2032 موجود در ایرتگ تا یکسال دوام می‌آورند و تعویض آن نیز به سادگی صورت می‌گیرد، فقط باید توجه کنید که از باتری بدون پوشش تلخ استفاده نمایید.

از طريق اپل
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.