به لطف ۵G، اپل ۱۰۰ میلیون آیفون ۱۲ در سال ۲۰۲۰ به فروش می‌رساند

طبق گفته‌ها انتظار می‌رود که، اپل بیش از ۱۰۰ میلیون دستگاه آیفون ۱۲ را در سال ۲۰۲۰ به فروش برساند. این شرکت بر اساس پیش بینی‌ها حدود ۸۰ میلیون دستگاه آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پرو را در سال مالی ۲۰۱۹ به فروش می‌رساند.

این افزایش فروش مورد انتظار به خاطر اضافه شدن تکنولوژی ۵G به هر سه آیفون سال آتی است. طراحی جدید و پیشرفت‌های دیگر نیز، به فروش این محصولات کمک خواهند کرد.

رقم ۱۰۰ میلیون بر اساس پیش بینی ارائه شده از سوی اپل به شرکایش در زنجیره تامین است که در تولید آیفون ۲۰۲۰ نقش دارند.

تا کنون شایعات آیفون ۲۰۲۰ به تغییرات وسیع در طراحی این دستگاه اشاره داشتند. انتظار می‌رود که اپل در هر سه مدل آیفون ۱۲ از مودم X55 5G کوالکام استفاده کند. این مودم از تمامی باندهای ۲G تا ۵G پشتیبانی می‌کند و بدین ترتیب منجر به صرفه جویی در فضا و مصرف انرژی می‌شود.

علاوه بر این، انتظار می‌رود که هر سه آیفون با صفحه نمایش اولد اما در سایزهای متفاوتی با نسل فعلی عرضه شوند. همچنین احتمالا مدل‌های پرو با نرخ تازه سازی صفحه نمایش بالاتری معرفی می‌شوند. اپل برای بهبود قابلیت‌های واقعیت افزوده یک سنسور دوربین زمان پرواز به عقب سری آیفون ۱۲ اضافه خواهد کرد.

باید در نظر داشت که درست است ۵G می‌تواند به بهبود فروش آیفون ۱۲ کمک بسزایی کند اما اگر اپراتورهای سراسر جهان پوشش این شبکه را بیشتر کنند چون در حال حاضر پوشش ۵G بسیار محدود است. طبق گزارشات نسل بعدی آیفون قیمت بیشتری نسبت به مدل‌های فعلی دارد.

منبع DigiTimes
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.