اپل: آیپد پرو مشکل خم شدن دارد اما طبیعی است!

اگر آیپد پرو ۲۰۱۸ را با کمی خم شدگی مشاهده کنید شاید آن را نقص بدانید. در واقع تقریبا تمام کاربران این را یک نقص می‌دانند اما اپل نظری مخالف این دارد! اپل این موضوع را تکذیب نمی‌کند و خم شدگی در آیپد پرو ۲۰۱۸ را یک مورد طبیعی می‌داند و گفته که یک اثر جانبی از فرآیند تولید است و در طول زمان بدتر نمی‌شود و همچنین عملکرد آن را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد.

این خم شدگی بر روی خط آنتن که دو بخش فلزی را از هم جدا می‌کند بروز می‌دهد. با این حال برخی از کاربران نسخه وای-فای نیز با این مشکل مواجه شده‌اند. اپل دربازه زمانی ۱۴ روزه مرجوعیت دستگاه را قبول می‌کند اما این کمپانی گفته که برگشت دستگاه نیز به تعداد نرمال است.

با این خبر شاید یاد ویدیویی بیفتید که چندی پیش در مورد خم شدن آیپد پرو در سایت گذاشتیم. در آن ویدیو مشخص شد که آیپد پروهای جدید آنچنان در مقابل خم شدن مقاوم نیستند. در آن زمان نیز گفته شد که برخی از کاربران آیپد پرو را به محض اینکه از جعبه خارج کردند متوجه خم شدگی آن شده‌اند. البته خم شدن تبلت با توجه به سایز و قطر آن عادی است اما آیپد پرو ۲۰۱۸ از این نظر آسیب پذیرتر است.

هر دو مدل ۱۱ و ۱۲.۹ اینچی آیپد پرو ۲۰۱۸ دارای ضخامت ۵.۸ میلی متری هستند. گلکسی تب S4 سامسونگ با ۷.۱ میلی متر ضخامت و سرفیس پرو ۶ نیز دارای ۸.۴ میلی متر ضخامت می‌باشد. اما با این وجود اپل کمپانی است که همیشه زیبایی محصولات خود را تحسین می‌کند و به نظر می‌رسد حداقل در آیپدهای نسل بعد شاهد چنین موردی نباشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.