آیپد پرو جدید در مقابل خم شدن آسیب پذیر است!

اگر شما یکی از تبلت‌های جدید اپل را بخواهید داشته باشید، به خصوص با قیمت سرسام آورد دلار، باید هزینه نسبتا زیادی رو بپردازید. مدل پایه ۱۱ اینچی آیپد پرو ۷۹۹ دلار و مدل ۱۲.۹ اینچی این دستگاه ۹۹۹ دلار قیمت دارد که با افزایش ظرفیت و قابلیت این قیمت‌ها افزایش می‌یابند. اگر یکی از آیپدهای ۲۰۱۸ اپل را دارید سریعا برای خرید قاب اقدام کنید. آخرین ویدیو JerryRigEverything نشان می‌دهد که این دستگاه مقاومت چندانی در مقابل خم شدن ندارد و به راحتی آسیب می‌بیند.

آیپد پرو به راحتی در نزدیکی سوراخ میکروفون در سمت چپ تبلت و جایی که شارژر مغناطیسی مداد اپل قرار دارد، خم می‌شود. صحبت از اپل پنسل شد، مداد ۱۲۹ دلاری اپل نیز به راحتی خم می‌گردد. واضح‌ترین راه حل برای این مشکل این است که مداد و تبلت را خم نکنید! اما به هر حال تعدادی از دارندگان آیپد پرو گزارش داده‌اند که دستگاه آن‌ها زمانی که در کوله پشتی بوده خم شده است و حتی برخی ادعا می‌کنند زمانی که آیپد را از جعبه خارج کرده‌اند متوجه خم بودن آن گردیده‌‎اند!

در حال حاضر باید به این نکته اشاره کرد که سایر تبلت‌ها هم امکان خم شدنشان وجود دارد، اما نه به این راحتی که آیپد پرو جدید خم می‌شود. در حقیقت تمامی تبلت‌ها در مقایسه با تلفن‌های هوشمند آسیب پذیرتر هستند و احتمالا حواشی آیفون ۶ را یادتان باشد که به سادگی دستگاه خم می‌شد. شما اگر یک دستگاه آیپد پرو جدیدر را خریداری کرده‌اید باید بدانید که حتی خرید کیبور هوشمند فولیو نیز کمکی به مقاومت تبلت شما نخواهد کرد.

شما می‌توانید تست مقاومت این دستگاه در مقابل خط و خش روی بدنه و صفحه نمایش، در مقابل آتش و خم شدن را در ویدیو بالا مشاهده کنید.

منبع JerryRigEverything
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.