بعد از اپل، هواوی قصد دارد تا سال ۲۰۲۰ جایگاه سامسونگ را تصاحب کند

کمپانی چینی هواوی بسیار اطمینان دارد که در سال ۲۰۲۰ به رهبر تولید کنندگان گوشی‌های هوشمند تبدیل می‌شود، ادعایی که شاید همه جا آن را قبول نکنند و به مذاق سامسونگ خوش نیاید. این کمپانی توانسته که اپل را در بازار گوشی‌های هوشمند کنار بزند و به عنوان دومین  کمپانی بزرگ در زمینه فروش گوشی‌های هوشمند معرفی شود که هرگز کار کوچکی نیست.

حالا هواوی جاه طلبی‌های خود را پیش برده و طی مصاحبه مدیر بخش مصرف کننده‌های این کمپانی که با CNBC انجام داده چینی‌ها قصد دارند تا سال آینده فاصله‌ای که با سامسونگ دارند را از بین ببرند و حتی از آن‌ها پیشی بگیرند.

سامسونگ ادعا دارد که بسیاری از اولین‌های جهان گوشی‌های هوشمند متعلق به آن‌ها است، از گوشی هوشمند ۵G تا گوشی انعطاف پذیر. اما هواوی حداقل علاقه دارد که این عنوان را از سامسونگ تصاحب کند. برخلاف سامسونگ، طبق گفته ریچارد یو، بر روی گوشی‌های غیر معمول کار می‌کند.

این شرکت چینی هموار بر روی B2B (بنگاه به بنگاه) تمرکز دارد و بنابراین تمامی مدیران ارشد هواوی در این بخش از بازار از عملیات B2C (کسب و کار به مصرف کننده) استفاده می‌کنند.

با این حال هواوی به تلاش خود ادامه می‌دهد و اگر به همین زودی‌ها اعلام شد که یک کمپانی چینی به برترین فروشنده گوشی‌های هوشمند بدل شده است نباید آنچنان تعجب کنیم. هواوی برنامه دارد که چندین محصول نوآورانه بر پایه هوش مصنوعی تولید کند که یک فناوری کلیدی در گوشی‌‌های هوشمند امروزی به حساب می‌آید.

منبع Cnbc
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.