تبلیغات سامسونگ برای گلکسی Z فلیپ ۴ ، کاربران آیفون شتسشوی مغز شده‌اند!

نوازنده‌ای که با کاستنت یک آهنگ پرشور می‌زند. کتاب خوب با کاور سفت. صندلی تاشو در اتوبوس. ساندویچ خوشمزه. درب یخچال. حرکت یوگا. پیتزای بزرگ. صندلی تاشوی رستوران. اسکوتر برقی. صندلی توالت فرنگی. بچه‌ای با ظاهری خاص در خیابان که برای غریبه‌ای دست تکان می‌دهد. همه‌ی این‌ها صحنه‌های تبلیغات گلکسی Z فلیپ ۴ با سوژه کردن کاربران آیفون است.

از نظر سامسونگ هر اتفاق روزانه‌ای می‌تواند تداعی کننده دستگاه‌های تاشو جدید این کمپانی باشد، زمانی که کاربر به خرید یک گوشی تکراری عادت کرده و اصرار دارد خود را متقاعد کند که خوب است.

شخصیت اصلی تبلیغات غیر متعارف گلکسی Z فلیپ ۴ به نام النا، بعد از اینکه این گوشی را می‌بینید، شیفته آن و ویژگی‌های خاصش می‌شود. همچنین بخوانید: طراحی و اندازه صفحه نمایش آیفون ۱۵ .

اما این شیفتگی تبدیل به وسواس می‌شود و به عقیده سامسونگ شستشوی مغزی صورت گرفته باعث می‌شود که کاربران در برابر خوب بودن محصول این کمپانی مقاومت کند. در نهایت النا بر شستشوی مغزی پیروز می‌شود و گلکسی Z Flip 4 را مستقیما از همان آیفون سفارش می‌دهد!

شاید تبلیغات سامسونگ از نظر برخی سرگرم کننده و از نظر برخی دیگر توهین آمیز باشد. با این حال این کارها باعث بیشتر شدن شکاف طرفداران سامسونگ و اپل می‌شود و در نهایت می‌تواند باعث بالا رفتن کیفیت و سود بردن مصرف کننده نهایی گردد.

نظر شما در مورد ویدیو تبلیغاتی سامسونگ برای گلکسی Z فلیپ ۴ چیست؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.