یک تحلیلگر دیگر تایید کرد؛ آیپد پرو ۱۴.۱ اینچی در حال توسعه است

بعد از معرفی iPadOS 16 در WWDC 2022، شایعاتی در مورد آیپد پرو جدید ۱۴.۱ اینچی شروع شد. راس یانگ، تحلیلگر DSCC این گمانه زنی را تایید کرد و ادعا می‌کند که آیپد جدید احتمالا در اوایل سال ۲۰۲۳ معرفی می‌شود.

راس یانگ تایید کرده که یک آیپد پرو ۱۴.۱ اینچی در دست ساخت است. با استناد به منابع ناشناس در زنجیره تامین، این تحلیلگر ادعا می‌نماید که تبلت آیپد اپل دارای صفحه نمایش miniLED با پشتیبانی از فناوری ProMotion است. یانگ در توییتی این حدس  را شرح داده و می‌گوید در حال حاضر جدول زمانی عرضه نامشخص است اما اپل می‌تواند آن را در اوایل سال ۲۰۲۳ رونمایی کند.

شایعه مربوط به آیپد ۱۴.۱ اینچی اولین بار توسط Majin Bu در توییتر مطرح شد. وی گفته بود که اپل می‌تواند این تبلت را با تراشه M2 عرضه کند. حافظه ۵۱۲ گیگابایت و رم ۱۶ گیگابایت از سایر مولفه‌های این آیپد غول پیکر هستند. وی افزود که آیپد پرو ۱۱ اینچی با تراشه M2 هیچ تغییر قابل توجهی نخواهد داشت اما مدل ۱۲.۹ اینچی حاشیه‌های صفحه نمایش نازک‌تری دارد.

از آنجایی که تراشه M1 قبل از اینکه به آیپد راه پیدا کند، در خط تولید مک اپل معرفی شد، به احتمال زیاد M2 نیز همین رویه را پیش می‌گیرد. از سوی دیگر ویژگی‌های Stage Manager و Display Zoom تجربه بهتری را در یک نمایشگر بزرگ‌تر ارائه می‌دهند، بنابراین احتمال عرضه یک آیپد بزرگتر منطقی به نظر می‌رسد.

یانگ گمانه زنی ماجین بو را تایید می‌کند. یانگ منبع قابل اعتمادی در مورد اطلاعات صفحه نمایش‌ها است. در گذشته این تحلیلگر نمایشگر ProMotion آیفون ۱۳ و قاب آیپد مینی ۶ را به درستی پیش بینی کرده بود. با این حال که دو افشاگر تا کنون ادعا کردند اپل روی آیپد بزرگتر کار می‌کند، باید احتمال عرضه چنین دستگاهی از سوی اپل را بالا بدانیم. اما هیچ کدام از این تحلیلگران اطلاعت دقیقی از زمان عرضه آیپد پرو ۱۴ اینچی ندارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.