ایرپاد رایگان برای خریداران آیفون ۱۲ در هند

اپل به مشتریان خود در هند که از طریق فروشگاه آنلاین این کمپانی آیفون ۱۲ خریداری می‌کنند، یک ایرپاد رایگان هدیه می‌دهد. این کمپانی سال گذشته نیز کار مشابهی را برای آیفون ۱۱ انجام داد که فروش خوبی را به همراه داشت و ظرف چند ساعت، تمام موجودی به فروش رفت.

این پیشنهاد از ۷ اکتبر تا ۴ نوامبر اجرایی می‌شود. البته احتمال دارد که موجودی اپل قبل از این تاریخ به پایان برسد. پس اگر شرایط خرید از فروشگاه آنلاین اپل در هند را دارید، باید زود اقدام کنید.

البته این پیشنهاد فقط برای آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ است و آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس شامل طرح ایرپاد رایگان نمی‌شوند. حتی سری آیفون ۱۳ نیز بخشی از این تبلیغات نیست. شما با پرداخت مابه تفاوت هزینه، می‌توانید ایرپاد رایگانی که اپل می‌دهد را به ایرپاد پرو یا ایرپاد با قاب شارژ بی‌سیم تبدیل نمایید.

همچنین بخوانید:

بازیگران اصلی فروش اینترنتی در هند مانند آمازون و فیلپ‌کارت، از هفته آینده تخفیف‌های مناسبی را روی محصولات مختلف به خصوص سری آیفون ۱۳ می‌دهند. اپل آیفون ۱۲ را با قیمت معمول خود می‌دهد و با ارائه ایرپاد سعی در جذاب کردن معامله دارد. ما نیز منتظر آن هستیم که با بالا رفتن قیمت دلار، داستان کمرگ و ریجستری و همچنین دلالین محترم، همیشه قیمت بالاتری را برای آیفون و محصولات مشابه بپردازیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.