اولین تصاویر از اپل واچ سری ۷ در دنیای واقعی

اپل واچ سری ۷ که در کنار آیفون و آیپدهای جدید در ماه گذشته معرفی شد، هنوز در بازار عرضه نشده است. تا به حال ما فقط تصاویری که اپل ارائه داد را شاهد بوده‌ایم، اما اکنون تصاویر اپل واچ سری ۷ در دنیای واقعی را داریم.

این تصاویر اپل واچ سری ۷، در یک گروه فیس بوکی منتشر شدند که بعدا حذف گردید. ظاهرا شخصی که تصاویر را به اشتراک گذاشته، برای یکی از اپراتورها کار می‌کرده و در حال بررسی مدل جدید اپل واچ بوده است.

اپل برای عرضه اپل واچ سری ۷ فقط زمان حدودی اواخر پاییز را اعلام کرده است. کمپانی هرمس که مدل‌های لاکچری اپل واچ را ارائه می‌دهد، گفته که پیش فروش را از ۱۶ مهر آغاز می‌کند. طبق برخی شایعات ،این محصول در اواخر مهر ماه برای خرید ارائه می‌شود.

همچنین بخوانید:

اپل واچ سری ۷ یک ارتقا کوچک نسبت به اپل واچ سری ۶ محسوب می‌شود. صفحه نمایش بزرگ‌تر، حاشیه‌های کوچکتر و صفحه کلید کامل qwert، از جمله تغییرات این ساعت هستند که در تصاویر نیز مشخص می‌باشند.

این ساعت هوشمند از مقاومت بیشتری برخوردار می‌باشد و گواهی IP6X را به دست آورده است. همچنین کمی بزرگتر از سری ۶ است و در دو اندازه ۴۱ و ۴۵ میلی متری عرضه می‌شود.

این مدل جدید مانند نسل قبلی خود تقریبا ۱۸ ساعت عمر باتری دارد اما ۳۳ درصد سریع‌تر شارژ می‌گردد. اپل واچ سری ۷ هیچ سنسور سلامتی جدیدی را به همراه ندارد و ظاهرا پردازنده آن نیز با نسل قبلی مشابه است.

نسخه آلومینونی این ساعت هوشمند در رنگ‌های نیمه شب (مشکی)، نور ستاره‌ای (نقره‌ای)، سبز، آبی و قرمز با قیمت پایه ۳۹۹ دلار عرضه می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.