یک آیفون از سقوط از هواپیما جان سالم به در برد

وقتی که یک تلفن و یک هواپیما در جمله هستند، بیشتر اوقات داستان در مورد انفجار باتری و اتفاقات منفی است. با این حال یک آیفون در کنار هواپیما پایان خوشی را رقم زده است.

خلبان یک هواپیما سبک دو موتوره هنگام برخواستن از زمین، آیفون را روی باند فرودگاه انداخته است. خوشبختانه خلبان با استفاده از برنامه Find My توانسته مکان دستگاه را پیدا کند و جستجوگران را مستقیما به سمت آن بفرستد و آیفون در باندی پیدا شده که برای جت‌های تجاری و سایر هواپیماهای کوچک استفاده می‌شود.

کارکنان فرودگاه که به دنبال آیفون سقوط کرده بودند، دقیق بودن Find My را تحسین کردند. در این برنامه نشان داده شد که آیفون ۳۰۰ متر پایین‎تر از باند فرودگاه سمت راست خط مرکزی قرار دارد و دقیقا درست بود.

همچنین بخوانید:

سورپرایز بعدی زمانی رخ داد که شخص یابنده گوشی گفت گوشی کاملا سالم است! این برای کنترل هوایی بسیار تعجب آورد بود چون آن‌ها حداقل انتظار ترک خوردن صفحه نمایش گوشی را داشتند. از این گذشته، آیفون زمانی سقوط کرده که هواپیمان با سرعتی حدود ۸۰ تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت در حال برخواستن از زمین بوده است. کنترلر ترافیک هوایی در این باره گفت که آیفون از سقوط چند متری جان سالم به در نمی‌برد چه برسد از هواپیمای در حال پرواز.

متاسفانه هیچ اطلاعاتی از مدل آیفون سقوط کرده وجود ندارد. طی سال‌های گذشته به خصوص دو سال اخیر، اپل تلاش کرده که شکستن آیفون را سخت‌تر کند. برای سری آیفون ۱۲ اپل ادعا کرد که عملکرد آن برای مقاومت ۴ برابر بهتر شده است. سری آیفون ۱۳ نیز مقاومتی تقریبا مشابه با نسل قبلی دارد.

با در نظر گرفتن این موضوع، احتمالا آیفونی که جان سالم به در برده، در سال ۲۰۲۰ یا ۲۰۲۱ معرفی شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.