اپل به خاطر اهمیت دادن به محیط زیست به عنوان برند برتر در چین شناخته شد

اپل در طی سال‌های متمادی روی مسئله محیط زیست بسیار حساس بوده و توجهی زیادی روی آن داشته است. به همین دلیل در سراسر جهان عناوین مختلفی را به خاطر عملکردش به آن اعطا می‌کنند.

اپل به تازگی در اتاق خبر رسمی خود در چین اعلام کرده به عنوان برند برتر زنجیره تامین سبز از سوی CITI انتخاب شده است. CITI اولین سیستم ارزیابی مدیریت محیط زیست زنجیره تامین کمپانی‌ها در چین است که به طور مشترک توسط IPE (موسسه امور محیط زیست و عمومی) و شورای دفاع از منابع طبیعی تهیه شده است. اپل قبل از اینکه به عنوان برند برتر از سوی این نهاد مشخص شود، ۵ سال متوالی در صدر لیست CITI بوده است.

این عنوان به خاطر اهمیت اپل به محیط زیست و رهبری در کل زنجیره تامین در راستای حفظ محیط زیست بوده است. اپل می‌گوید که تلاش خود را ادامه خواهد داد تا علائم مثبتی را روی کره زمین بگذارد و محیط زیست ارتقا یابد.

اپل در بخشی از بیانیه خود گفته که از نظر صرفه جویی در آب تاثیر بزرگی داشته است. این شرکت با پروژه آب پاک در چین باعث شده که تامین کنندگانش بیش از ۲۵ ملیلیارد گالن آب صرفه جویی کنند. اپل می‌گوید که بیش از ۴۰ درصد از شرکای تولید آن متعهد به تولید محصولات با انرژی پاک هستند.

اپل در سال ۲۰۱۸ صندوق انرژی پاک خود را در چین با سرمایه ۳۰۰ میلیون دلاری افتتاح کرد و اخیرا اعلام کرده که این صندوق در سه نیروگاه بزرگ بادی چین سرمایه گذاری کرده است.

منبع اپل
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.