بسته بندی آداپتور شارژر ۳۵ وات USB-C اپل فاش شد

همانطور که پیش از این به شما گفته بودیم، اپل یک صفحه پشتیبانی برای یک آداپتور شارژر ۳۵ وات USB-C با دو پورت منتشر کرد. البته این صفحه به سرعت از روی سایت اپل حذف شود. چند روز بعد از این اتفاق، اطلاعات بیشتری در مورد این لوازم جانبی به بیرون درز کرد. انتظار می‌رود این شارژر از فناوری GaN (نیترید گالیوم) استفاده کند که گرمای کمتری تولید می‌نماید.

در حال حاضر آداپتور شارژری که با مک بوک پرو ۱۶ اینچی عرضه می‌شود، این ویژگی را دارد. با این فناوری که گرمای کمتری تولید می‌کند، اپل می‌تواند قطعات داخلی را بیشتر به هم نزدیک کند و شارژر کوچکتری را با قابلیت‌های بیشتر ارائه نماید.

شارژر ۳۵ وات دو پورت USB-C اپل از USB-PD (Power Delivery) برای قابلیت شارژ سریع پشتیبانی می‌کند. انتظار می‌رود این وسیله جانبی به زودی عرضه شود اما قیمت آن مشخص نیست. برخلاف اکثر شارژرهای دوگانه که پورت‌ها روی یکدگیر هستند، این شارژر دو پورت را در کنار هم قرار داده و تولید انبوه آن از چند هفته پیش آغاز گردیده است.

طبق مطلب منتشر شده در Weibo توسط کاربری WHYLAB، پنج مدل آداپتور برای استاندارهای مختلف پریز برق تولید شده است. دو آداپتور از کانکتور تاشو بهره می‌برند تا هنگام حمل و نقل فضای کمتری را اشغال کنند. توان ۳۵ وات این شارژ یعنی امکان شارژ آیفون و اپل واچ به صورت همزمان با حداکثر سرعت وجود دارد.

همانطور که از اپل انتظار می‌رود، کابل USB-C درون جعبه این شارژر نیست اما یک مدل گران‌تر وجود دارد که کابل USB-C به لایتنینگ درون جعبه آن حضور دارد.

شارژر سریع اپل

از طريق Weibo
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.