اپل روی شارژر USB-C دوگانه ۳۵ واتی کار می‌کند

اپل احتمالا لوازم جانبی جدیدی را برای عرضه در ماه‌ها آینده در برنامه داشته باشد. یک متن پشتیبانی که به تازگی در وب سایت این شرکت قرار گرفته است، نشان می‌دهد که آیفون می‌تواند با یک آداپتور برق ۳۵ واتی با خروجی دوگانه USB-C شارژ شود.

صفحه پشتیبانی اپل حاوی متن زیر است که نشان دهنده عرضه این شارژر در آینده نزدیک می‌باشد:

از شارژر ۳۵ وات دوگانه USB-C اپل و کابل USB-C (همراه شارژر نیست) برای شارژ دستگاه خود استفاده کنید. یک کابل USB-C را به یکی از پورت‌های آداپتور وصل کنید، شاخک‌های آداپتور را (در صورت نیاز) باز نمایید و آن را محکم به پریز برق متصل نمایید. اطمینان حاصل کنید که پریز برق برای جدا کردن آداپتور به راحتی در دسترس است. سر دیگر کابل را به دستگاه خود وصل نمایید.

با این حال مطلبی که به شارژر جدید اپل اشاره می‌کرد، سریعا از سایت اپل حذف شده اما این اولین بار است که شارژر اپل از دو خروجی USB-C بهره می‌برد. به هر حال شارژ همزمان دو آیفون، یا یک آیفون در کنار ایرپاد با این شارژر می‌تواند مفید باشد.

مشخصات این شارژر اپل عبارتند از:

  • ورودی: ۱۰۰–۲۴۰V /1.0A
  • خروجی ۱ یا ۲ (USB PD): 5VDC/3A یا ۹VDC/3A یا ۱۵VDC/2.33A یا ۲۰VDC/1.75A

خروجی ۳۵ وات یعنی این شارژر می‌تواند آیفون ۱۳ را با سرعت ۲۷ وات شارژ کند، در حالی که دستگاه دیگری نیز با آن شارژ می‌شود. این نوع شارژرها برای کسانی که زیاد جابجا می‌شوند و چند دستگاه دارند، یک موهبت محسوب می‌گردد.

عرضه این محصول شاید بتواند شرایط را برای اپل تغییر دهد. لوازم جانبی گران این کمپانی، جایگزین پیشرفته‌تری از نظر فناوری در مقابل رقبا نبوده است، به طور مثال شارژر‌های جیبی GaN کمپانی انکر. عرضه این محصول می‌تواند حضور اپل را در بازار لوازم جانبی پررنگ‌تر کند.

مشخص نیست که شارژر دوگانه اپل چه زمانی به فروشگاه‌ها می‌رسد و آیا اصلا چنین اتفاقی میفتد؟ اطلاعات فنی جزئی نیز تا کنون مشخص نیست. آیا شما چنین شارژری را می‌خرید؟

از طريق 9to5Mac
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.