گزارش: مک بوک پرو ۱۶ اینچی در حال ساخت است ولی زمان عرضه مشخص نیست

ما گزارش‌های متعددی راجع به مک بوک پرو ۱۶ اینچی داشتیم که البته برخی به واقعیت نرسیدند. آخرین گزارش منتشر شده از مک بوک پرو ۱۶ اینچی از سوی IDC می‌باشد که می‌گوید این دستگاه در حال ساخت است با این حال زمان عرضه آن مشخص نیست.  انتظار می‌رفت که مک بوک پرو ۱۶ اینچی در ماه اکتبر به بازار عرضه شود و این تاخیر باعث تعجب تحلیلگران نیز شده است.

جیتش جبرانی، تحلیلگر IDC به فوربس گفته است که ما انتظار داشتیم مک بوک پرو ماه گذشته رونمایی شود. ما همچنین علائم اولیه آن را در زنجیره تامین اپل دیده‌ایم اما هنوز هم زمان آن مشخص نیست.

همچنین منابع فوربس در آسیا با زنجیره تامین اپل صحبت کرده‌اند و گفته شده که مک بوک پرو ۱۶ اینچی در حال تولید است اما زمان عرضه آن مشخص نیست. در گزارشی اخیرا ادعا شده که اپل قبل از سال ۲۰۲۰ مک بوک پرو ۱۶ اینچی را معرفی و عرضه می‌کند. طبق شایعات مک بوک پرو ۱۶ اینچی با همان اندازه مک بوک ۱۵ اینچی روانه بازار می‌شود و بزرگتر شدن صفحه نمایش به خاطر کاهش حاشیه‌های آن است.

مینگ-چی کو، تحلیلگر صاحب نام اپل نیز گفته که مک بوک پرو ۱۶ اینچی در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۹ عرضه می‌شود که دارای طراحی جدیدی است و همچنین مکانیسم کیبورد آن سوییچ قیچی می‌باشد. همچنین گزارش دیگری از سوی کو منتشر شد که اولی را رد می‌کند و در آن گفته شد که مک بوک پرو با صفحه کلید سوییچ قیچی در ژوئن سال ۲۰۲۰ معرفی می‌شود. البته مشخص نیست که منظور وی مک بوک پرو ۱۶ اینچی بوده یا خیر!

همچنین بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.