دومین نسخه آزمایشی iOS 13.3, iPadOS 13.3, tvOS 13.3, watchOS 6.1.1 و macOS Catalina 10.15.2

اپل حدود یک هفته پیش iOS 13.2 و iPadOS 13.2 را برای عموم منتشر کرد. این کمپانی در حال حاضر iOS 13.3 و iPadOS 13.3 را در دست توسعه دارد و نسخه‌های آزمایشی آن منتشر می‌شوند. اپل به تازگی دومین نسخه آزمایشی iOS 13.3 و iPadOS 13.3 را برای توسعه دهندگان و تست کننده‌های عمومی عرضه کرده است. همانطور که انتظار می‌رود در نسخه‌های آزمایشی ویژگی‌های جدیدی اضافه شده‌ و همچنین باگ‌ها رفع می‌شوند.

توسعه دهندگان ثبت شده اپل و تست کننده‌های عمومی، می‌توانند با دریافت پروفایل مربوطه این به روزرسانی را نصب نمایند. البته نصب نسخه‌های آزمایشی از هر طریقی به کاربران عادی پیشنهاد نمی‌شود، چون ممکن است در استفاده از دستگاه برای آن‌ها اختلال به وجود بیاورد.

تا کنون برای این نسخه آزمایشی تغییر قابل ذکری مشخص نشده است، در صورت پیدا شدن ویژگی مهمی قطعا اطلاع رسانی خواهد شد.

در اولین نسخه آزمایشی iOS 13.3 و iPadOS 13.3 ویژگی جدیدی در قسمت اسکرین تایم برای محدود کردن ارتباطات اضافه شده بود. همچنین آیکون جدید برای اپل واچ و گزینه غیر فعال کردن مموجی‌ها در کیبورد در اولین نسخه دیده شد.

ساکنین کوپرتینو همچنین دومین نسخه آزمایشی tvOS 13.3 را در اختیار توسعه دهندگان قرار داده‌اند.

اپل دومین نسخه آزمایشی watchOS 6.1.1 را نیز منتشر کرده است که برای نصب آن با داشتن پروفایل، باید اپل واچ دارای ۵۰ درصد شارژ  و همچنین به شارژر متصل باشد.

دومین نسخه آزمایشی macOS Catalina 10.15.2 هم منتشر شده است که تا این لحظه تغییر قابل ذکر در آن مشخص نشده است. در اولین نسخه آزمایشی این سیستم عامل تمرکز اپل روی HSTS بود. به هر حال نصب هیچ کدام از نسخه‌های آزمایشی به کاربران عادی توصیه نمی‌شود.

منبع iDB
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.