نور سفید غیرعادی در صحفه نمایش آیپد پرو ۲۰۱۷

حدود ۶ ماه پیش یکی از کاربران اپل شکایتی را مربوط به آیپد پرو ۱۰.۵ اینچی سال ۲۰۱۷ منتشر کرد. ظاهرا یک نور سفید بالای دکمه هوم مشاهده می‌شود، که دیگران نیز به مرور با این مشکل مواجه شدند. البته اولین گزارش این مشکل برای حدود ۸ ماه پیش است و کاربران متعددی با این مسئله روبرو شدند.

با توجه به مدل‌های آیپد پرو ۱۰.۵ و ۱۲.۹ اینچی آیپد پرو ۲۰۱۷، این نور سفید یک تا دو اینچ بالاتر از دکمه هوم است و این نقطه روشن‌تر سایر نقاط است. برخی از کاربران با مراجعه به اپل استورها یک دستگاه جایگزین را دریافت کرده‌اند اما کسانی که تحت گارانتی یا AppleCare+ نیستند باید برای رفع مشکل هزینه پرداخت کنند. کاربران آیپد پرو ۱۰.۵ اینچی برای جایگزینی صفحه نمایش ۴۹۹ دلار و آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی باید ۵۹۹ دلار پرداخت کنند.

من یک نقطه درخشان در حدود ۱-۲ اینچ بالاتر از دکمه هوم آیپد پرو ۱۰.۵ اینچی وای-فای خود دارم. من هفته گذشته وقتی که به یک پس زمینه سفید نگاه می‌کردم متوجه نقطه سفید شدم، این نقطه در رنگ‌های تیره همانند سیاه، خاکستری، آبی مشخص نیست و در رنگ سفید بیشتر مشخص می‌گردد. NorbertE – انجمن‌های اپل

از آنجایی که این مشکل بعد از چند ماه استفاده خود را نشان می‌دهد، مشخص نیست که آیا آیپد پروهای ۲۰۱۸ نیز با آن مواجه هستند یا خیر. اگر این مشکل وابسته به دکمه هوم باشد و در اثر تعبیه آن به مرور به وجود آماده باشد، پس نباید نگرانی در رابطه با آیپد پروهای ۲۰۱۸ وجود داشته باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.