تصاویری از نمونه اولیه ایرپاد نیمه شفاف و آداپتور ۲۹ وات اپل

یکی از مجموعه داران محصولات کمیاب اپل تصاویری را از نمونه اولیه ایرپاد نیمه شفاف و آداپتور شارژ ۲۹ واتی اپل منتشر کرده است. طی چند سال اخیر، این اولین باری است که دستگاهی از اپل را با این نوع پوشش می‌بینیم.

به نظر می‌رسد این تصاویر از نمونه‌ی اولیه ایرپاد نسل اول یا دوم با پوشش پلاستیکی شفاف برای ساقه و پوشش بیرونی گوشی است. در قسمت داخلی هدفون از پلاستیک سفید معمولی استفاده شده است. اگرچه شاید جالب به نظر برسد اما این یک اتفاق غیرمعمول نیست، چون روکش‌های شفاف به مهندسان کمک می‌کند اجزای داخلی نمونه‌های اولیه را بهتر ببینند.

اپل از زمان مکینتاش کلاسیک از پوشش‌های شفاف برای نمونه‌های اولیه استفاده می‌کرد. طی این سال‌ها نمونه‌های اولیه عجیب و غریبی از مکیناش پرتابل و نیوتن نیز دیده شده است.

همچنین بخوانید:

طی هفته گذشته Giulio Zompetti، دو تصویر از نمونه اولیه ایرپاد و البته آداپتور ۲۹ وات اپل به اشتراک گذاشته است. این آداپتور با مک بوک ۱۲ اینچی همراه بود، اما در سال ۲۰۱۸ تولید آن متوقف شد و اپل به سراغ شارژر ۳۰ وات رفت.

نمونه اولیه شارژر اپل

با این حال حساب Zompetti که یک مجموعه دار است، تصاویر جالبی را از نمونه‌های اولیه محصولات اپل به همراه دارد. او قبلا تصاویر نمونه اولیه اپل واچ سری ۳ با کانکتور اضافه، نمونه اولیه ایفون ۱۲ پرو، نسل سوم آیپاد تاچ با دوربین عقب، نمونه اولیه کمیاب اپل واچ نسل اول و از همه مهمتر نمونه اولیه ایرپاور که کار می‌کرد را به اشتراک گذاشته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.