عرضه آیفون SE 3 در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲

شرکت تحقیقاتی تایوانی، TrendForce، ادعا می‌کند که اپل قصد دارد آیفون SE 3 را در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ عرضه کند.

طبق گزارش این شرکت، اپل به لطف سری آیفون ۱۳ توانسته فروش خود را ۲۲.۶ درصد بهتر کند. این شرکت می‌گوید که نسل سوم آیفون SE به غول کوپرتینویی کمک می‌کند که در بازار گوشی‌های هوشمند ۵G میان رده حضور داشته باشد. ظاهرا اپل برنامه خود را برای عرضه آیفون SE 3 در سه ماهه اول ۲۰۲۲ نهایی کرده است.

بعد از عرضه آیفون SE در سال ۲۰۲۲، منتظر آیفون سری ۱۴ خواهیم بود. پیش بینی می‌شود که حجم تولید اپل برای سال ۲۰۲۲ به مرز ۲۵ تا ۳۰ میلیون دستگاه برسد.

همچنین بخوانید:

پیش از این، TrendForce گفته بود که آیفون SE جدید یک تلفن میان رده می‌ماند که البته از ۵G پشتیبانی می‌کند. مینگ-چی کو نیز در گزارش خود گفته بود که آیفون SE جدید از نظر طراحی تغییر چندانی نمی‌کند. نسل فعلی آیفون SE با صفحه نمایش ۴.۷ اینچی، حاشیه‌های بزرگ صفحه نمایش و تاچ آیدی همراه است. کو معتقد می‌باشد که تراشه آیفون SE جدید، A15 بایونیک است.

انتظار شما از آیفون SE 2 چیست؟

آیفون SE برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ رونمایی شد و تولید نسل اول در سال ۲۰۱۸ متوقف گردید. دومین نسل را اپل در آوریل ۲۰۲۰ رونمایی نمود که هنوز هم با قیمت ۳۹۹ دلار برای نسخه ۶۴ گیگابایتی و ۴۹۹ دلار برای نسخه ۱۲۸ گیگابایتی هزینه دارد.

از طريق TrendForce
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.