یک دهه بعد از درگذشت استیو جابز

تیم کوک، مدیر عامل فعلی اپل، یادداشتی را به خاطر دهمین سالگرد درگذشت استیو جابز به کارکنان اپل فرستاده است که در ادامه می‌توانید آن را مطالعه کنید:

امروز دهمین سالگرد درگذشت استیو جابز است. لحظه‌ای برای تجلیل از زندگی او و تامل درباره میراث خارق‌العاده که از خود به جا گذاشت.

استیو معتقد بود که «افراد با اشتیاق می‌توانند جهان را به سمت بهتری ببرند». این فلسفه‌ای است که او را به ساخت اپل ترغیب کرد و امروز در وجود ما زندگی می‌کند.

استیو چیزهای زیادی بود؛ با استعداد، بامزه، عاقل، یک شوهر، یک پدر، یک دوست و البته یک فرد بصیر. او ما را به چالش کشید، که جهان را نه برای آنچه که هست، بلکه برای آنچه که می‌تواند باشد، ببینیم. اون به بسیاری از مردم کمک کرد، از جمله من، که این توانایی را در خودمان ببینیم. روزی نیست که به اون فکر نکنم.

امسال نیز مانند سایر سال‌ها، تاثیر عمیق محصولاتمان در دنیا را به یاد می‌آوریم. من احساس خوش شانسی می‌کنم که ما روزهای خود را صرف ساخت ابزارهای بسیار خلاقه‌ای می‌کنیم که افراد را به هم متصل می‌کند، آن‌ها را به تفکر متفاوت ترغیب می‌نماید و آن‌ها را نیز قادر می‌ساد تا تاثیر خود را در جهان بگذارند. این یکی از هدایای بسیاری است که استیو به همه‌ی ما داد.

ای کاش استیو اینجا بود تا ببیند روح او در تمامی کارهای شگفت انگیز شما وجود دارد. اما بیشتر از همه، ای کاش او می‌توانست ببینید که شما در آینده چه کاری می‌کنید. استیو یک بار گفت که افتخارآمیزترین دستاوردهای او، دستاورهای آینده وی است. او هر روز را در تصوری از آینده گذارند که هیچکس نمی‌توانست آن را ببینید و بی وقفه تلاش کرد تا دیدگاهش را به واقعیت بدل کند.

استیو یک شخصیت منحصر به فرد بود اما او به ما یاد داد که چگونه اوج بگیریم. دلتنگ او هستم و همیشه او را گرامی می‌دارم.

اپل همچنین به خاطر سالگرد درگذشت استیو جابز ، صفحه اصلی وب سایت خود را با یک بیانیه از خانواده استیو جابز و یک فیلم کوتاه از زندگی وی به روز کرده است.

همچنین بخوانید:

از طريق بلومبرگ
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.