خاطرات خون آشام – جلد اول (بیداری)

اگر کمی با دنیای فیلم و سریال آشنا باشید قطعا سریال خاطرات خون آشام را می‌شناسید، The vampire diaries. این سریال پرطرفداری آمریکایی از مجموعه رمان‌های خاطرات یک خون آشام نوشته ال.جی.اسمیت الهام گرفته شده است.

اولین سری از این مجموعه رمان در سال‌های ۱۹۹۱ و ۱۹۹۲ متنشر شد که چهار جلد هستند. با وجود استقبال خوانندگان، جلد جدیدی از این رمان تا سال ۲۰۰۹ منتشر نشد. در فوریه ۲۰۰۹ نویسنده اثر، یک جلد جدید از سه گانه‌ی بازگشت را منتشر کرد. جلدهای بعدی در سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ به زیر چاپ رفتند. اما مجموعه خاطرات یک خون آشام به همین هفت جلد خلاصه نشد.

سه گانه بعدی توسط یک سایه نویس پیش رفت و لیزا جین اسمیت به خاطر قراردادی که داشت نمی‌توانست خود تمام کارهای سه گانه بعدی را انجام دهد. این سه گانه نیز در سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ به چاپ رسیدند.

لیزا سرانجام از انتشارات الوی اخراج شد اما او اعلام کرد که نسخه خودش را از خاطرات خون آشام می‌نویسد و نویسندگی را در آمازون کیندل ادامه داد.

در اپل خوره ما قصد داریم تمامی جلدهای این رمان زیبا و هیجان انگیز را به مرور در فرمت ePub و زبان فارسی قرار دهیم. حتی خواندن این کتاب به افرادی که سریال خاطرات یک خون آشام را دیده‌اند نیز پیشنهاد می‌شود چون داستان آن حتی در برخی موارد مهم با سریال بسیار متفاومت است.

قسمتی از متن: از میان برگ های مرده و شاخه های خشک به سمت لبه ی جنگل پیش رفت، جایی که اتومبیلش را پارک کرده بود. نگاهی به پشت سرش انداخت و دید که کلاغ از روی شاخه بلوط بلند شده و بالای سر خرگوش مرده نشسته است. در حالت نشستن کلاغ، با آن بال های بزرگ که بالای تن کوچک خرگوش بازشان کرده بود، نوعی احساس شیطانی و پیروزمندانه را می دید. گلوی استفان خشک شده بود. می خواست برگردد و پرنده را از روی خرگوش بپراند، اما فکر کرد این پرنده هم به اندازه روباه حق دارد که خرگوش مرده را بخورد. همان قدر حق دارد آن را بخورد که استفان حق دارد.

دانلود جلد اول رمان خاطرات خون آشام – بیداری

آموزش انتقال و استفاده کتاب در آیفون و آیپد

دانلود نرم افزار Moon+ Reader Pro برای خواندن کتاب در دستگاه‌های اندرویدی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.