هری پاتر – زندانی آزکابان [جلد سوم]

بدون شک همه‌ی شما با هری پاتر آشنایی دارید، هر چند که کتاب آن را نخوانده و یا فیلم‌های ساخته شده را ندیده باشید. این رمان به دست جوان کتلین رولینگ یا همان جی.کی.رولینگ نوشته شده است که در سبک فانتزی و خیال پردازی است. طبق آخرین آماری که در سال ۲۰۱۱ منتشر شد این مجموعه رمان بیش از ۴۵۰ ملیلیون جلد فروش داشت و به ۶۷ زبان زنده دنیا ترجمه شده بود. ۴ جلد آخر این مجموعه رمان رکورد سریع‌ترین فروش کتاب تاریخ را به خود اختصاص داده است. مجموعه فیلم هری پاتر نیز پرفروش‌ترین مجموعه فیلم سینمایی تاریخ سینما است.

نسخه‌های تایپی این کتاب بسیار محدود هستند و به خاطر استفاده از فونت‌های دستکاری شده امکان استخراج متن از آن‌ها وجود ندارد. برای همین این مجموعه به طور کامل توسط اپل خوره تایپ شده است و سعی می‌شود هر دو هفته یکبار، جلد‌های بعدی آن نیز در دسترس شما عزیزان قرار بگیرد. اگر تا کنون از کتاب‌های ePub استفاده نکرده‌اید پیشنهاد می‌شود برای یک بار هم که شده از این فرمت استفاده کنید تا سهولت در استفاده از آن را ببینید.

قسمتی از متن جلد سوم کتاب هری پاتر – زندانی آزکابان : چند روزی طول کشید تا هری به آزادی جدیدی که بدست آورده بود، عادت کند. هیچ وقت در گذشته او قادر نبود که هروقت دلش می‌خواد ازخواب بیدار بشه یا هر چه که میلش کشید، بخوره. حتی می‌توانست هر جا که میلش کشید برود؛ مشروط بر اینکه از کوچه دیاگون فراتر نرود. چون این خیابانی که هتل در آن قرار داشت، همه جور مغازه‌ای درآن بود و اشیاء و لوازم جادوئی هم فراوان در آن پیدا می‌شد. دیگردلیلی نداشت که هوس کند و به محله‌های دیگری رود. ازطرفی هیچ علاقه‌ای نداشت قولی را که به فوج، وزیرجادو، داده است بشکند و در دنیای غیرجادوئی قدم گذارد.

می‌توانید جلد سوم کتاب هری پاتر با نام زندانی آزکابان را از لینک زیر و سرور اختصاصی اپل خوره دریافت نمایید. همچنین با زدن روی این لینک می‌توانید به سایر جلدهای این کتاب دسترسی داشته باشید.

دانلود جلد سوم رمان هری پاتر – زندانی آزکابان

آموزش خواندن کتاب در آیفون و آیپد

دانلود نرم افزار Moon+ Reader Pro برای خواندن کتاب در دستگاه‌های اندرویدی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.