خاطرات خون آشام – جلد دوم (کشمکش)

اگر کمی با دنیای فیلم و سریال آشنا باشید قطعا سریال خاطرات خون آشام را می‌شناسید، The vampire diaries. این سریال پرطرفداری آمریکایی از مجموعه رمان‌های خاطرات یک خون آشام نوشته ال.جی.اسمیت الهام گرفته شده است.

اولین سری از این مجموعه رمان در سال‌های ۱۹۹۱ و ۱۹۹۲ متنشر شد که چهار جلد هستند. با وجود استقبال خوانندگان، جلد جدیدی از این رمان تا سال ۲۰۰۹ منتشر نشد. در فوریه ۲۰۰۹ نویسنده اثر، یک جلد جدید از سه گانه‌ی بازگشت را منتشر کرد. جلدهای بعدی در سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ به زیر چاپ رفتند. اما مجموعه خاطرات یک خون آشام به همین هفت جلد خلاصه نشد.

سه گانه بعدی توسط یک سایه نویس پیش رفت و لیزا جین اسمیت به خاطر قراردادی که داشت نمی‌توانست خود تمام کارهای سه گانه بعدی را انجام دهد. این سه گانه نیز در سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ به چاپ رسیدند.

لیزا سرانجام از انتشارات الوی اخراج شد اما او اعلام کرد که نسخه خودش را از خاطرات خون آشام می‌نویسد و نویسندگی را در آمازون کیندل ادامه داد.

در اپل خوره ما قصد داریم تمامی جلدهای این رمان زیبا و هیجان انگیز را به مرور در فرمت ePub و زبان فارسی قرار دهیم. حتی خواندن این کتاب به افرادی که سریال خاطرات یک خون آشام را دیده‌اند نیز پیشنهاد می‌شود چون داستان آن حتی در برخی موارد مهم با سریال بسیار متفاومت است.

قسمتی از متن جلد دوم خاطرات خوش آشام – کشمکش : استیفن آهسته گفت: “دفعه ی دیگه من کوتاه نمیام.”
الینا میدانست که او جدی میگوید و این باعث ترسش میشد اما تازه داشت احساس آرامش میکرد و نمی خواست بحث کند.
گفت: “دیمن اونجا بود . داخل یه خونه‌ی معمولی پر از آدم‌های معمولی، مثل اینکه حق اینو داشته باشه! فکر نمی کردم جرات کنه.”
استیفن به تلخی گفت: “چرا که نه؟ من هم اونجا بودم داخل یه خونه ی معمولی پر ازآدمهای معمولی. مثله اینکه حقم باشه.”
– “منظورم اینی نبود که به نظر میرسه. اما آخه تنها باری که من اونو توی جمع دیدم، توی خونه ی تسخیر شده بود که ماسک زده بود و لباس برای بالمسکه پوشیده بود. تاریک هم بود . قبل از اون،همیشه جاهای خلوت دیده بودمش. مثله اون شب داخل باشگاه که من تنها بودم یا قبرستون
که … ”
به محض اینکه قسمت آخر را گفت،فهمیدچه اشتباهی کرده است. هنوز درباره ی اینکه سه روز پیش به قبرستان رفته بوده تا دیمن را پیدا کند چیزی به استیفن نگفته بود . در صندلی راننده،بدن استیفن سخت شد.
– ” قبرستون؟ “

دانلود جلد دوم رمان خاطرات خون آشام – کشمکش

آموزش انتقال و استفاده کتاب در آیفون و آیپد

دانلود نرم افزار Moon+ Reader Pro برای خواندن کتاب در دستگاه‌های اندرویدی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.